Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhesség vagy stressz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség vagy stressz?

Figyelt kérdés

Mostanába nagyon sokszor van hányingerem, leginkább reggel, de a nap bármelyik szakában előfordul. Sokszor fáj a fejem, nem tudom hogy ebből következik-e de eléggé szagérzékeny lettem. Nem kívánok enni semmit se, van hogy egész nap pár szem keksznél többet nem tudok magamba erőltetni. Az utóbbi két hétben fogytam öt kilót.

A mensim elmúlt aztán pár nap mulva mintha újra megjött volna, de csak nagyon gyengén.


Nem tudom mitől lehet ez. Volt hogy nem védekeztünk megfelelően de sok stressz is ért. Ezen kívül fel voltam fázva és antibiotikumot szedek.


2014. szept. 14. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:

"Egyes antibiotikumok alkalmazása csökkenti a fogamzásgátló tabletták hatékonyságát, rendszertelen vérzés és az esetek körülbelül 5 százalékban nemkívánt terhesség is létrejöhet."


És néha nem védekeztetek megfelelően... simán lehet, csináltass tesztet.

2014. szept. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bármelyik lehet...


Ha terhesség, mivel jelentkeztek a tünetek, így már van hcg termelés is, csinálj tesztet, egy 10-es érzékenységű reggeli első vizeletből kimutatja.


Amíg elmész tesztet venni, hideg helyen nem lesz semmi baja.

2014. szept. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2. illetve 3 hónapos terhességkor szokott jelentkezni hányinger. Minden egyéb esetben, MÁS miatt van a hányingered, és az émelygésed.


Tehát vagy már 2-3 HÓNAPOS terhes vagy, vagy csak stresszelsz.

2014. szept. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3: ezt cáfolom... nálam már a beágyazódástól kezdődött a szagérzékenység, és a hányinger, egy időben a gyakori vizelési ingerrel. Nem mindenkinél egyformán jelentkeznek a tünetek.

Fogamzástól számítva 2-3 héttel már rohangáltam ki hányni...

2014. szept. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
neked akkor más miatt volt ilyen ingered Kedves T.Veronika. Hidd el,nem attól.
2014. szept. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem, tutira attól volt... Olyan szintű kivizsgálás előzte meg, hogy teljesen kizárt, hogy más lehetett volna :D. És amikor felhívtam a prof.-ot, hogy hányinger, hányás van, sűrű pisi van, de menzesz nincs, teszt negatív, kapásból azt mondta, hogy úgy néz ki, összejött, legyek türelmes, teszteljek 2 nap múlva újra... és ez a fogamzástól számítva a 14. napon volt. Kisebb koncentrációt megéreztem, mint amit a teszt kimutatott volna...


A tüneteket a hcg okozza, csak van, akinél más kisebb, van, akinél nagyobb koncentrációban.


Attól, hogy a többségnek a 2. hónapban jelentkezik, nem feltétlenül jelenti azt, hogy mindenkinél, van, akinél egyáltalán semmi hányinger, van, akinél korábban jön... és a 3. hónapban már el is múlik többnyire!

2014. szept. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!