Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes, ha fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes, ha fogamzásgátlót szedek? .

Figyelt kérdés
Kiszedtem az e havi antikoncepciót,viszont kihagytam 5darabot,de nem egymás után. (családi gondok végett feledkeztem el.)..még a meenstruációm előtt 2 héttel rettentően el kezdtek fájni a mellbimbóim olyan szinten,hogy nem birtam még melltartót sem viselni.És most meg jött a menstruációm,de mégis attól tartok,hogy terhes lettem, mivel volt rá már példa hogy valaki szedett fogamzásgátlót megjött a havija és mégis terhes lett/volt.. Szerintetek?. Vélemények?..Köszönöm előre is

2014. szept. 14. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Késő is van, keveset is írtál a lényegről (milyen gyógyszer, mikor volt szex stb.).


A lényeg: menj el egy nőgyógyászhoz, ő a szakember.

2014. szept. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hetente 4-5x szeretkezünk a barátommal és ebben a hónapban amiről szó volt belém is élvezett ...
2014. szept. 14. 23:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Simán benne van a pakliban, mivel nem 1 hanem több szemet is kihagytál és gondolom nem is pótoltad őket 12 órán belül. A fogamzásgátló alatti vérzés nem menstruáció hanem megvonásos vérzés, mivel olyankor nem szeded a hormon tartalmú tablettát, ezért elvonási tünetként vérzéssel reagál a szervezeted. Csinálj tesztet, az a biztos.
2014. szept. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
csinálni fogok amint elmúlt a vérzés.!
2014. szept. 15. 10:46
 5/10 anonim ***** válasza:

HA EGYETLEN szemet kihagytál, akkor már lehetsz terhes.

Csinálj majd tesztet, de ne túl korán, mert akkor még nem mutatja.

2014. szept. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A legutolsó aktus utáni 14. illetve 16. napon érdemes tesztelni,akkor kapsz pontos pozitív, vagy negatív eredményt.



Mivel hagytál ki tablettát,ezért ELÉG ESÉLYES.

2014. szept. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de viszont a "mensim" megjött..szóval ..ezért kételkedek benne :S..mindegy ha elmúlt a vérzés akkor csinálok tesztet..köszi mindenkinek :)
2014. szept. 15. 20:09
 8/10 A kérdező kommentje:
esetleg lehet olyan "előjele" a terhességnek,hogy szagokra érzékeny vagyok és sokkal jobban érzem azokat.. fejfájás...egész nap csak ennék annyira kivánom az ételt...viszont mikor magam elé teszem az ételt megérzem az illatát és el megy az étvágyam,undorodok tőle...viszont vérzésem meg mindig meg van..:/
2014. szept. 16. 19:34
 9/10 anonim ***** válasza:
csinálj tesztet reggeli vizeletből, nem kell megvárni a menszesz végét, a teszt ilyenkor ugyanúgy kijelzi, mint alatta. Amúgy lehet csak bebeszéled magadnak, bár ki tudja... simán benne van a pakliban.
2014. szept. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
most màr nem tudok venni tesztet,majd csak holnap..de viszont már holnap kellene kezdenem a fogamzásgátló szedését ..akkor mar ki kell hagynom a tablettát holnap? vagy hogyan? :/
2014. szept. 16. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!