Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Már 7-ik napja beteg vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 7-ik napja beteg vagyok és 2 napja szédülök, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
3 hónapja szedek belara fogamzásgátló tablettát. a 3adik plikkből az utolsó héten vettem észre hogy valamikor 1 kimaradt. azonnal be is vettem azt a +1 szemet. Beteg lettem de még hátra volt 3 szem tabim amit bevettem. eleinte gyenge volt a menstruációm 2 3 napja viszont görcsölök, jobban jön és enyhén szédülök. Mi lehet a baj? forduljak dokihoz? SEGÍTSETEK LÉGYSZI!

2014. szept. 11. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvos!
2014. szept. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de a terhesség kérdése fennálhat ? 4 5 hete volt utóljára szexuális együttlétem.
2014. szept. 11. 21:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen fennálhat

Vegyél egy terhességi tesztet kb 1500ft

2014. szept. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszi lehet megteszem. de amugy mas jele nincs is es a szedules is szerencsere mar elmult. nektek volt hogy 1 szemet kihagytatok es rendellenes verzes kovetkezett be?
2014. szept. 14. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!