Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 28 napos a ciklusom párommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 kérdése:

28 napos a ciklusom párommal a 13. napon voltunk együtt nem védekeztünk és belém is ment lehetek terhes?

Figyelt kérdés
kedden kellett volna megjönnie helyette péntek estétől kis mennyiségű sötétbarna folyásom van de eddig soha nem késett......
2014. szept. 7. 20:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
lehetsz kis butus, go a boltba venni terhességi tesztet.... most ebben komolyan mi a bonyolult , én srác vagyok és mégis jobban tudom mint itt a koton nélkül dug0 lányok xD durva
2014. szept. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
igen, elég valószínű, pont termékeny nap.
2014. szept. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2014. szept. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen , nagy eséllyel !!!!! Gratuláljak .. Avagy probléma egy esetleges terhesség ?
2014. szept. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
eléggé esélyes
2014. szept. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem érted? Együtt voltak, belé is ment, és megkérdezi, lehet-e terhes... xD
2014. szept. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem probléma ha jön a baba egyébként csak azért kérdeztem ezt meg mert majdnem biztos voltam benne hogy teherbe estem de ez a barna folyás megkevert eléggé....
2014. szept. 7. 20:40
 8/13 A kérdező kommentje:
azt azért még megköszönném ha valaki elárulná hogyha terhes lettem akkor miért van barna folyásom???
2014. szept. 7. 21:21
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez pont utalhat a teherbeesésre . Beágyazódás .. Halkan megelőlegezek egy gratulációt .
2014. szept. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A várandósság elején például a kismamák nagyrésze tapasztalja ezeket a tüneteket. Ezt a jelenséget beágyazódási vérzésnek nevezik, amely általában az ovulációt és a megtermékenyítést követő 7-10. napon jelentkezhet, kb. egy héttel a várható menstruáció előtt,vagy annak várható idején . Az enyhe vérzés sötétebb, barnás színe a vér gyors alvadásának köszönhető. A hormonok, amelyek a menstruációs ciklust és a terhességet szabályozzák, időközönként szintén okozhatnak vérzést.
2014. szept. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!