Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 12 cm kerületű péniszre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 cm kerületű péniszre mekkora óvszer kell?

Figyelt kérdés
12 cm a kerülete, de néha ejakuláció előtt 12,5 cm is lesz belőle. 16-18 cm hosszú felülről mérve. Ahogy olvasgattam a mysize óvszer leírását ott az 57 mm-es 11,5-11,9 cm között van, a 60 mm-es 12-12,9 cm között. De félek, hogy a 60 mm nagy lenne. Szerintetek?

2014. szept. 7. 01:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Rajtam egyszer volt 60-as mysize, nekem 12.5 körül van, és az éppen jó volt, viszont a végén abban a pillanatban ahogy elmentem már csúszott le és meg kellett fogni, szóval én inkább 57-est használok, nem szorít ez sem, viszont biztosabban érzem hogy nem csúszik le, ha egy milit is lankadok már.
2014. szept. 7. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy méred pont ejakuláció előtt? :D Amúgy 12 cm az átlagos körüli kerület, normál vagy max 56-os (nagy Durex) óvszer jó rá. Nekem 14-14,5cm körbe, és arra pont a Mysize 64-es a megfelelő.
2014. szept. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na majd megnézem, hogy melyik lesz a jó. Amúgy nem volt olyan nehéz megmérni ejakuláció előtt.
2014. szept. 7. 10:56
 4/6 anonim ***** válasza:
De ha már az ejakulációnál tartasz, miért a méregetéssel foglalkozol? :D Amúgy hány éves vagy, milyen óvszert próbáltál már?
2014. szept. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
14 vagyok és még semmilyet :D
2014. szept. 7. 13:24
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem érdemes a normállal / Durex vagy LifeStyles nagyobbal kezdeni. Nem érdemes 60-as, vagy nagyobbal kezdeni, az ugyanis nagyon fontos, hogy ne csússzon le!
2014. szept. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!