Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem múlik el a menstruációm,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem múlik el a menstruációm, mi okozhatja? Valaki volt mar hasonló helyzetben? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Most kezdtem el szedni a fogamzásgátló tablettát ( aug. 25. , Symicia) ,amikor megjött, minden normális volt az elején de aztán valahogy nem maradt abba, gyengébb sokkal de még mindig van ilEn pecsételés féle, a nőgyógyászok azt mondta ez normális , majd be fog állni. De lassan már egy levelet beszedtem és akkor meg elm. Újr megkéne jönnie.... Valakinek volt már ilyen? Normális ez tényleg?
2014. szept. 6. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Két éve én ugyanígy jártam. A menstruációm első napján kezdtem el szedni, 19!! napig megvolt, a 24-en újra megjött....


A következő hónapban nem volt ilyen.

2014. szept. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress egy másik nődokit, mert ez egy trehány, és nem figyel oda rád, csak a legegyszerűbb módot alkalmazza.
2014. szept. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Voltál is nőgyógyásznál vagy csak googleból láttad hogy "a nőgyógyászok azt mondta ez normális"?
2014. szept. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Magán nőgyógyásznál voltam és teljesen normális volt, el is mondott mindent.

2. Válaszoló: igen ez nekem is megfordulf a fejembe, ezért is voltm Rra nagyon kíváncsi, hogy volt e már bárkinek ilyen.

1. Válaszoló: most megnyugodtam picit:D! Remèldm olyan sokáig em fog tartani azért, majd ha a második hónapban is ez torténik biztos hogy gyógyszert váltok és utána járok.

Köszönöm a gyors válaszokat!!:)

2014. szept. 6. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!