Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerinted lehet baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted lehet baj?

Figyelt kérdés

Olyan kérdésem lenne, hogy szeretkeztünk a párommal, ő elélvezett, aztán kis idő után újra sikerült felállnia, és akkor óvszer nélkül csináltuk, kb. 5 percig. Ugye nem lehet ebből semmi gond, mert mikor kihúzta akkor nem volt sem nedves sem pedig "szerelemcseppes" sem?!

Köszönöm a válaszodat...


2010. jan. 16. 23:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ezt ugye nem kérdezted komolyan?

Szerinted hogy lesz a gyerek? Így!5 perc alatt simán lehetett előváladéka,amiben jó esély van,hogy volt spermium mivel korábban elélvezett az óvszerben.Gondolom utána nem mosta meg és nem pisilt,különben írtad volna.

Csinálj tesztet és máskor ésszel szexxeljetek!!!

2010. jan. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

"mert mikor kihúzta akkor nem volt sem nedves sem pedig "szerelemcseppes" sem"


- Ja, mert azt olyan egyértelműen lehet látni, és nem keveredhetett össze a hüvelyváladékkal... Ha előváladékkal nem is lehet teherbe esni (én úgy tudom, hogy ez egy téveszme), akkor is egészen simán teherbe eshettél, ugyanis a férfiaknál magömlés után mindig szokott maradni egy kevés ondó a húgycsőben, ami valószínűleg ki is folyt a második menet alatt.


Engedd meg, hogy gratuláljak.

2010. jan. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok: az előváladékot én is úgy értettem,hogy ha maradt még spermium az első elélvezés után,akkor az az előváladékkal együtt szépen bejuthatott a hüvelybe. :(
2010. jan. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
sajnos, nem téveszme, előváladékkal is teherbe lehet esni. ugyh, ebből abortusz lesz :S
2010. jan. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Utolsó: azért ez nem ennyire egyszerű..

Kérdező: bizony tényleg van esélyed a terhességre, de korántsem biztos a terhesség, hisz a peteéréskor végekezés nélküli szex esetén is csak 30-40%-ban jön létre terhesség.

De 2 hét múlva mindenképp végezz el egy tesztet, meg utána pár napra rá a biztonság kedvéért

30/L

2010. jan. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jó tanács... Inkább minél hamarabb szerezzél be sürgősségi tablettát: [link]
2010. jan. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Már hogy eshetne teherbe?A spermiumok 1perc ill pár másodperc után életképtelenek,vagyis elhalnak a "szabad levegőn" .Jaj de tudatlan itt mindenki...Különben is 10millió spermium közül alig van pár amely eleve életképes...De mondom 1-2percen belül elhal,hiába marad ott a hugycsőn.Áááááááááááá:@
2010. jan. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

'A spermiumok 1perc ill pár másodperc után életképtelenek,vagyis elhalnak a "szabad levegőn" .Jaj de tudatlan itt mindenki...'


- Köszönjük, hogy felvilágosítottál minket.


"De mondom 1-2percen belül elhal,hiába marad ott a hugycsőn.Ááááááá:"


- Ajánlon neked, hogy nézz utána, mi az a húgycső. És amúgy húgycsőben, és nem húgycsőn. (ha már utánanéztél, megértetted, hogy miért) Ennyit a szabad levegőről... Ja, és sok "á".


Ja, és a spermiumok életképességéről: "Az egészséges spermában a spermiumok több mint 50 százaléka életképes" (forrás: [link]


Ilyen tájékozottság hátterében már értem, honnan ennyi hülye kérdés...

2010. jan. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2010. jan. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
de, sajnos, ilyen egyszerű.. :S de javitson ki, aki akar, ha tévedek, h a gyerek úgy készül, h nem hasznalunk gumit :))
2010. jan. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!