Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most feküdtem le a barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most feküdtem le a barátommal és lecsúszott a gumi ő azt mondta, hogy még akkor esett le amikor már nem volt bennem viszont ebben nem vagyunk biztosak. Ha holnap elmegyek gyógyszerért és beveszem utána már nem áll fenn a veszély hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
2008. aug. 6. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
hát először nőgyógyász aki felírja a gyógyszert...vény nélkül nem kapsz esemény utáni tabit...egyébként asszem ezek a tabletták eléggé megbízhatóak...de ugye mint tudjuk semmi sem 100% de szerintem használ...
2008. aug. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Hát a gyógyszerhez doki kell. A doki meg valahogy úgyis kideríti, hogy szükség van-e erre. Szóval a dokinál kiderül, hogy terhes vagy-e. De én is úgy gondolom, hogy ezek megbízhatóak.
2008. aug. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Dokihoz kell menned, és ha elmeséled neki részletesen, hogy mi történt, akkor ő ledönti, hogy szükség van-e a sürgősségi tabira. Mert ő is csak indokolt esetben írja fel. Ha szükség van rá, és holnap be is veszed, akkor nem maradhatsz terhes, mert időben beveszed és nagyon nagy a hormontartalma.
2008. aug. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha most feküdt le a barátjával, akkor holnap a doki biztos nem fogja tudni megmondani, hogy lehet-e terhes vagy sem. Az kb. olyan egy hónap múlva derülhet ki. Így járt a barátnőm is. Szerintem menj el a dokihoz, ő felírja a 72 órás tablettát. De azért legközelebb ügyesebbek legyetek. Ez nem olyan tabi, amit gyakran be lehet kapni. Vegyél hüvelyúpot, ami asszem olyan 4 órán át véd. Azt talán nem lehet elrontani. :)
2008. aug. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm hogy válaszoltatok holnap megyek el és iratok fel és akkor ki is váltom.
2008. aug. 6. 22:33
 6/11 A kérdező kommentje:
Amúgy mennyibe kerül egy ilyen tabletta vagy ez különböző?
2008. aug. 6. 22:40
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
3000-5000 ft. körül mozog
2008. aug. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
értem köszönöm
2008. aug. 6. 23:07
 9/11 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam le, hogy viszont most volt meg a mensesem és tegnap múlt el. A barátom anyukája szerint viszont akkor 0,1% esélyevan a dolognak, de azért nem árt a 72 órás tabletta nem?
2008. aug. 6. 23:34
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
Ha 24 órán belül veszed be 90, ha 24-48 óra között, akkor 70, ha 48-72 óra között, akkor 40%, hogy hatásos - körülbelül. Szóval minél előbb, annál hatásosabb.
2008. aug. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!