Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex doboz nélkül?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex doboz nélkül?

Figyelt kérdés
Van itthon pharmatex (már kb 1 éve) de nincsen a dobozába benne meg semmi hanem a szekrény tetején van. Attól még ugyanúgy hat ?

2014. aug. 21. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
sztem ja
2014. aug. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mert még előző barátnőmmel használtuk utoljára :D azóta felraktam a szekrény tetjére mivel a mostani bnőm még nem akarta azzal és ott van fent kb 1 éve de bontatlan csomagolásba csak doboza nincsen meg .. akkor szerinted nem kell félni ha használjuk ?
2014. aug. 21. 14:38
 3/8 anonim ***** válasza:
ha nem lett kitéve napnak meg stb akk sztem nem gáz... de azért megszakítás legyen...
2014. aug. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hogy érted ,hogy megszakítás ? :o mert régen bnőmbe mindig teljesen bele mentem és sose lett belőle baj , úgy érted ,hogy húzzam ki mielőtt elmegyek ? :o
2014. aug. 21. 14:43
 5/8 anonim ***** válasza:
úgy értem, persze... mert azért én ennyire nem bíznék a Pharmatexben... mi megszakítással csináltuk anno...
2014. aug. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
rendben .. akkor ha kihúzom belőle időben akkor nem lesz gáz ? mert előzővel egy ideig semmit nem használtunk csak mindig kihúztam a végén és sose lett belőle gyerek ... xdd kezdek arra gyanakodni ,hogy magtalan vagyok xD
2014. aug. 21. 14:47
 7/8 anonim ***** válasza:
nem, nyugi, de azért a nem megszakítás necces volt:D de szerencsére nem lett baj...
2014. aug. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Van ám lejárata is a cuccnak.... nem ártana AZT ellenőrizni!

Illetve, hogy a szekrény tetején vajon 1 éven keresztül megvalósult-e a "száraz hűvös árnyékos helyen tartandó" kitétel (nyilván a hűvös, árnyékos a lényeg).

2014. aug. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!