Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes fogamzasgatlo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes fogamzasgatlo melett? Tobbi lemt.

Figyelt kérdés
Szoval en a második levelnel tartok most fogyott el es a masodik level elso gyogyszerét bevettem masnap reggel pedig egyuttvoltam a párommal. Es most kelett volna megjonnie mert elfogyott a level. Nemrég beteg os voltam de nem szedtem antibiotikumot! Nem is voltunk azota egyutt.szoval csak kesik vagy lehetek terhes?

2014. aug. 21. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ma minden második ember terhes????
2014. aug. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam h nem elvezett belem! De kerlek normalisan valaszoljatok. Fontos.
2014. aug. 21. 10:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem akkor kell megjönnie mikor elfogy a levél...Hanem rá 2-4 napra.
2014. aug. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

'Azt kihagytam h nem elvezett belem!'


Es akkor megis hagy a verbe lennel terhes, ha mellette meg tablettat is szedsz?

2014. aug. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak kicsit agodom mivel 3 napja vettem be az utolso tabit es meg nem jott meg bar a hasam faj megsem. Lehet azert mert most voltam beteg vagy ilyesmi?
2014. aug. 21. 11:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem élvezett beléd, ráadásul a második levelet szeded. Ha nem hagytál ki szemet, nem hánytál/ment a hasad, akkor nem.


Nekem 5-6.napon jön meg, nem késés ez. A hasfájás pedig az előjele, meg fog jönni, nyugi. A lényeg hogy a 7napon belül jöjjön meg (bármikor lehet). Ha pedig nem jön meg, tesztelj a 8nap reggel, ha negatív, akkor beveheted aznap a gyógyszert. De egy még nem szokott gond lenni, ha esetleg nem jön meg, a gyógyszertől is lehet, de fel is hívhatod a nődokit, ő megnyugtat tuti.


Ha van valami kérdésed, írj nyugodtan.

2014. aug. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Voltam beteg is es lehet attol is h kesik?
2014. aug. 21. 13:09
 8/8 anonim válasza:
Ha szexeltek, onnantól lehetsz terhes. Ennyit kell tudnod. Ha biztosan nem akarsz teherbe esni, ne feküdj le senkivel.
2014. szept. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!