Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bennem maradt az ovszer,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem maradt az ovszer, megjott, de nem olyan, mint szokott lenni!?

Figyelt kérdés

Kb. Egy honappal ezelott, az elozo menstruaciom utan tortent, felul voltam, es azonnal eszrevettuk, mikor lecsuszott az ovszer. Gyorsan kivettem es nem is folytattuk tovabb(tehat nem elvezett belem).


12-en kellett volna megjonnie a menstruaciomnak, de mindig kesik 3-4 napot. De most 7 napot kesett, ma megjott, de barnas piros szine van. Nem szokott ilyen lenni.


Olvastam arrol,hogy beagyazodastol lehet verzes, es az nem olyan, mint a menstruacio. Arra vagyok kivancsi.hogy a beagyazodas mikor tortenik? Ha megtortenik a "baj", attol szamolva korulbelul mennyi idore?


Nem hiszem,hogy terhes lennek, de szeretnek tisztaban lenni a dolgokkal. Egyebkent beteg is vagyok, torokgyulladasom van es vmi virus megtamadta a gyomromat is. Ha menstrualok mindig megtalal valami betegseg, mert ilyenkor meg gyengebb az immunrendszerem.



2014. aug. 19. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden ok. nem vagy terhes.
2014. aug. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

nem vagy terhes

nekem is volt már ilyen barnás vérzésem és szűz vagyok,szóval lehet más oka is

2014. aug. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2 hét a beágyazódás.nem vagy terhes neaggódj!lehet az idegeskedés miatt késett a színe pedig nem jelent semmit
2014. aug. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3-as koszonom,hogy vegre a beagyazodassal kapcsolatos kerdesemre is valaszoltal! :)


Mindenkinek koszonom a valaszt, mar nagyon izgultam amugy, alapbol is nagyon parazok, de igy...hogy bennem ismaradt meg 7 napot kesett..kesz voltam.

2014. aug. 19. 10:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, de ha lecsúszik a gumi akkor nem kellene kisebbet venni???
2014. aug. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2014. aug. 22. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!