Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tobb szemet vettem be ilyenkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tobb szemet vettem be ilyenkor mi a teendo?

Figyelt kérdés

Veletlenul ma ket szemet vettem be van egy szemem

Tartalekba de az a level meg 28 szemes volt es most 21 napost szedek a markaja vagy neve ugyanaz csak nem tudom hogy az osszetetele kozott van e kulonbseg attol hogy 28 napos es hogy potolhatom e azzal.tolni nem szeretnem mert pont ugy esik hogy hetvegere elmulik es akkor tudok csak a baratommal talalkozni. Tehat mit gondoltok bevehetem holnap a 28 szemesbol fentmaradt tablettat?



2014. aug. 18. 06:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Tájékoztatóban benne van mi a teendő, de ha a másikkal akarod pótolni, azt mindenképpen dokival beszéld le.
2014. aug. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ugyanaz a nev es marka csak amit jelenleg szedek 21 napos amivel meg potolnam 28 naposbol van. Sajnos dokihoz nincs idom elmenni megkerdezni es kulfoldon elek szoval nembiztos hogy teljes mertekben megertenem
2014. aug. 18. 07:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja értem, és felhívni esetleg? Vagy nézd meg a hatóanyagaikat, ha egyezik, akkor lehet jó lesz az. Bár szerintem akkor csak 20 napig szedd.
2014. aug. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vagy még szed be azt a 20at és nem kell vele szórakozni késöbb
2014. aug. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
van nogyogyasz valaszol online is kerdezd meg
2014. aug. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!