Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ciki, ha elfogadom a gyógyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha elfogadom a gyógyszer árának felét?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el újra fogamzásgátlót szedni, mert az új barátommal olyan minőségűek az együttlétek, hogy végre megéri. Szó sincs arról, hogy ő erőlteti, vagy csak miatta szedem... csak na, jobb mindkettőnknek. :D

Mostanában látja, hogy próbálom visszafogni a költekezést, mert nem nagyon van miből, de úgy érzem, hogy erre fontos költenem. Folyton ajánlgatja, hogy ő szívesen fizetné a gyógyszer felét. Ti hogyan döntenétek? Nem számít cikinek, ha néha-néha elfogadom?


2014. aug. 16. 18:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, mindkettőtök érdeke, hogy ne ess teherbe.:)
2014. aug. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem az ő érdeke is,hogy használd.
2014. aug. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! :)
2014. aug. 16. 18:56
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Sztem fura (=hülyén jön ki), ha a felét elfogadod, inkább akkor néha-néha váltsa ki ő a gyógyszertárban.
2014. aug. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#3

Na pont ezért kérdezem én is, mert a lelki szemeim előtt elég hülyén néz ki a jelenet, hogy ülünk a koli ágyán és számolgatjuk az ezreseket. :D

2014. aug. 16. 19:07
 6/12 anonim válasza:
100%
természetes :D
2014. aug. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
ha valakit szeretsz, ha szex van, ha jó kapcsolat, nem ciki semmi
2014. aug. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Itt mind a három dolog stimmel. :) Köszönöm!
2014. aug. 16. 19:23
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

attól még, hogy te szeded (és vállalod vele az egészségügyi kockázatokat), a gyógyszer nem érted, hanem kettőtökért van.


mi közösen fizettük. ha a technikai része zavar, akkor tényleg jobb úgy, hogy egyszer te váltod ki, máskor meg ő. de szerintem nem kell szőrözni, ezresre kerekítve odaadhatja neked a háromhavi felét, és akkor csak egy évben négyszer téma ez.

2014. aug. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem ciki, es rendes tole, hogy felajanlja, az o erdeke is !


Draga egyebkent?

En Angliaban lakom, kitt szerencsere ingyenes!

2014. aug. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!