Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lenne pár kérdésem a Nuvaring...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Andrea Henrietta kérdése:

Lenne pár kérdésem a Nuvaring hüvelygyűrűről! Tudnátok segíteni, kérlek?

Figyelt kérdés

Utánaolvastam, és úgy gondolom nekem ez a fajta védekezés lenne az ideális, mert a tablettát biztosan elfelejteném bevenni. De lenne pár kérdésem ezzel kapcsolatban.


1. Bementem egy patikába, megkérdezni hogy van-e, és hogy mennyibe kerül, és hát adtak volna. Ezt feltétlenül szükséges nőgyógyász felírja (mint a tablettákat), vagy nyugodtan megvehetem??

2. Akik használták, milyen tapasztalataitok voltak? A mellékhatások mennyire ütköztek ki? Vagy esetleg a leírtakon kívül voltak-e más mellékhatások?

3. Ha rendesen fel van helyezve, tényleg nem zavaró? És aktus közben? ( Szeretkezés közben ugyanis az óvszer rettenetesen kidörzsöl, és mivel ez is műanyagból van, vannak kétségeim)


Köszönöm szépen előre is! :)



2014. aug. 15. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha esetleg nem kapnál megfelelő választ megkérdezem neked az egyik ismerősöm, ő ezt használ.:)
2014. aug. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon hálás lennék érte.

Főleg az, hogy muszély-e doki kiírja.

2014. aug. 15. 11:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Elég biztos vagyok benne, hogy vény köteles. (1#)
2014. aug. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vényköteles, ebben biztos lehetsz, mivel hormontartalmú nem fogják csak úgy kiadni neked. Nekem annyi bajom van vele, hogy elég nehezen tudom felrakni és leszedni, ráadásul mindig vérzek mikor kiveszem (3 hónapja használom) de nem tudom, hogy felsértem-e magamat vagy mi lehet az oka.

Aktus közben nem zavaró.

2014. aug. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lukiné válasza:
Én is most fogom elkezdeni, és olyan orvos írta fel akiben teljesen megbízom. És igen kizárólag vényköteles! És úgy mondta doktor úr hogy vérzés első legkésőbb második napján kell feltenni. És ha pl péntek este 10-kor teszed fel 3 hét múlva ugyan úgy péntek este 10-kor is kell levenni, és az egy hét pihenő után is péntek este 10-kor kell feltenni... stb. Nem tudom tudtam e segíteni.
2014. aug. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!