Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet hogy baj van? Ha baba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy baj van? Ha baba lenne, akkor nem fájna a hasam, úgy, mint amikor megjön?

Figyelt kérdés
Vasárnap kellett volna megjönnie,aznap reggel fájt is a hasam,de nem jött meg azóta sem. Ilyen még nem volt,kezdek félni,még nem szeretnék babát. Elég sokat idegeskedtem mostanában,de ha fájt a hasam akkor csak megjön,igaz?
2010. jan. 13. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem késett már kéthetet is ugy hogy minden nap fájt a hasam,már biztos voltma benne hogy terhes vagyok,csinátlam vagy 5 tesztet mind negativ..és két hét után megjött:D

Amugy mivel védekeztek?

2010. jan. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ebből nem tudtunk meg semmit, történt valami amiből a babára lehetne következtetni? hány éves vagy?
2010. jan. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Védekeztünk,gumival és 18 vagyok.
2010. jan. 13. 20:31
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha védekezés nélkül szexeltél, simán lehetsz terhes.Nekem és nagyon sok kismamának fáj az elején a hasunk,mint amikor meg akar jönni.Ez is egy terhestünet!
2010. jan. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha gumival védekeztél vszínűleg nem vagy terhes. Ha késik még egy hetet, csinálj tesztet (csak hogy megnyugodj), de szerintem nem kell aggódnod.
2010. jan. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
szerintem túlaggódod meg túlstresszeled, aztán pont emiatt a stressz miatt késik majd sokat. (tapasztalat)
2010. jan. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szia

Ne aggódj, én is pont így jártam az utóbbi napokban. Mi is rendesen védekeztünk óvszerrel, de késett 2-3napot. Kicsit aggódtam, de minden okés, tegnap megjött. Ha nem volt gáz a gumival akkor nem kell idegeskedni,attól csak tovább fog késni!

2010. jan. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Remélem nem lesz baj,ez már a negyedik nap..ilyen még nem volt. Gumival csináltuk,de sajnos az elején ilyen fél percre bennemvolt,de szóltam neki hogy rakja fel a gumit és felrakta,remélem nem vagyok ilyen szerencsétlen,hogy pont én:(
2010. jan. 14. 19:14
 9/10 anonim ***** válasza:
hát, ha benned volt fél percig, akkor van esély a babára...előváladékról még nem hallottál?! Akkor már húzhatsz óvszert, ha előtte beléd tette, simán megtörténhet...persze akkora esélye nincs mintha beléd is élvezett volna. Nem kéne ilyen felelőtlennek lenni, "velem ez úgysem történhet meg" módon!!! Pláne 18évesen, nem hiszem, hogy hiányozna egy baba!!! Tájékozódj mielőtt szexelsz!!!!!!!!!
2010. jan. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tájékozott vagyok,rögtön szóltam neki,hogy kell az óvszer. És megjött.
2010. jan. 15. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!