Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gumi nélkül szexeltem. Segíts...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi nélkül szexeltem. Segíts :/ a teszt negatív. De azóta se jön meg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 hete történt a dolog. vele szexeltem először. pont az nap mikor meg kellett volna jönnie. tehát nem peteéréskor. ki is húzta hamarabb, így nem belém élvezett el. azóta se jött meg. vettem már 3 tesztet is, egy csík volt rajta. de miért nem jön meg akkor ? :( nagyon ideges vagyok. tudtok valami okosságot mondani ?

2014. aug. 11. 10:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Most van is doki, nem hétvége van

Majd írd meg, mire jutottatok

Lehet csak valami fertőzés vagy ilyesmi

2014. aug. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
ha rástresszelsz persze, hogy nem jön meg, úgyhogy nyugi :)
2014. aug. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

orvoshoz akkor elfogok menni.

de esetleg valami ötletetek van e ami meghozza a mestruációt.

a citromról tudom h késlelteti, de olyan van e ami meg inkább előidézi?

2014. aug. 11. 10:35
 14/19 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam,hogy a melegvízes fürdő vagy a zuhanyban a vízfokok váltogatása,ezt úgy értem hogy pl.előszőr forróbb zuhany aztán átváltod a fokot és meleg aztán langyos és hideg ilyenek:) de ha teát iszol,ami forró az is megteszi;) szerintem ezek meghozhatják a menstruációt,de ezeket csak hallottam,próbáld ki,ha gondolod:) neten is tudsz keresni,ha ezek nem jók neked és nem váltak be:)
2014. aug. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Mi mindig így szeretkeztünk, majdnem minden hónapban késett nekem is, pedig nekem normális mindig. És sose volt belőle semmi.
2014. aug. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

ezek megnyugtató válaszok :$

a teát meg a fürdőset is kipróbálom.

és neked mennyit késett? mert nekem már 3hetet...

2014. aug. 11. 12:08
 17/19 anonim ***** válasza:
Biztos meg fog jönni, csak ki kell várni
2014. aug. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy most kimarad egy menzesz

Ha a következő sem jönne meg, akkor kéne talán elmenni szakorvoshoz

2014. aug. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
volt már régebben is példa rá h nekem kimaradt egy egész teljes hónapig. vagy h többször késett. de akkor nem izgultam ilyen miatt mert tudtam h biztosan csak késik.. de most lenne ok rá.. és félek
2014. aug. 11. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!