Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye nem vagyok terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Mult vasarnap lefekudtem egy haverommal, vagyis hetfo hajnalban, pont egy hete. Nem vedekeztunk, de elvileg nem ment el belem.. azon a hetfon kellett hogy megjojjon, de csak kedden jott meg, es szokatlanul meg mindig tart, pedig nagyon maximum csak 5 napig szokott tartani, inkabb 4, ez meg mar hatodik nap. Lehet kis piti dolog, de elegge f*sok, hogy terhes vagyok. Tudom ha megjon, akkor 99%, hogy nem vagyok terhes, de hallottam mar olyanrol, aki terhesen is menstrualt.

2014. aug. 11. 01:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagy eséllyel nem. De legközelebb védekezni!
2014. aug. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Én felakasztanám az ilyen hülye gyerekeket. Ki ért velem egyet?
2014. aug. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Pont 1 hete...14 nap múlva lehet megállapítani, hogy terhes vagy-e, vizeletsugaras terhességi tesztből, mivel a megtermékenyítés eltart több napig. Tehát most még nem vagy terhes,azonban kialakulhat.


Ha pont volt peteérésed(merthogy menzesz ide-vagy oda lehet peteérés bármikor /spontán peteérés/ ), akkor sajnos lehetsz az.


Mivel nem védekeztetek az esély mindig megvan.Menstruációtól függetlenül....

2014. aug. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
bocsi,mármint aktus utáni 14.napon érdemes tesztelned!
2014. aug. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Megérdemelnéd, hogy terhes legyél és jó kis összegért ki kaparják belőled még a szart is. Tanulnál belőle, hogy ha " haveroddal " fekszel le, akkor használjatok gumit. Főleg, hogy ezt a többi egymillió ilyen kérdéshez fel kellett tenned, mivel létezik a világon biológia is, amiről az interneten szép terjedelmes anyag van.


Ezért feltételezem, hogy egy taknyos gyerek vagy akinek annyi esze van mint egy marék molylepkének. Have a nice day.

2014. aug. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat.. a menstruacios naptaram azt irta arra a napra, hogy a terhesseg eselye alacsony, de hat attol meg barmi lehet. Akkor majd veszek egy tesztet es egy het mulva megcsinalom.

Nem most eloszor fekudtunk le, eddig vedekeztunk, de most nem volt gumi nala es ezert nem. Es igen tenyleg megerdemelnem, de ez az egy alkalom volt, hogy nem vedekeztunk.

2014. aug. 11. 01:25
 7/9 anonim ***** válasza:
nyilvan nem mert nem voltál termékeny napjaidban. nyugi :)
2014. aug. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Még,ha el is ment volna,akkor sem biztos,hogy teherbe esel.. Én a volt pasimmal,védekezés nélkül szexeltem..Ő csak arra vigyázott,hogy ne menjen el bennem..Soha nem aggódtam és soha nem is volt baj... Szerintem nem vagy terhes,de ha félsz,akkor csinálj terhességi tesztet..18/L
2014. aug. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hat anno a pasimmal en is vedekezes nelkul fekudtem le mindig es soha nem volt gaz, de ezzel a haverommal meg nem voltunk igy, azert is parazok jobban. De remelem igazatok van, koszi a valaszokat :)
2014. aug. 11. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!