Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csak a bal mellem feszül. Mi ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a bal mellem feszül. Mi ez?

Figyelt kérdés
Kimaradt egy szem gyógyszer, pár órával később együtt voltam a párommal és csak 12 órán túl pótoltam, valamint bevettem az aznapit is, és utána volt rendes megvonásos vérzésem. Tegnap este elkezdett feszülni a bal mellem, illetőleg fura érzés... a mellbimbóm nem érzékeny, hason is tudok feküdni. Egyébként nagy melleim vannak, amik melltartó nélkül nem tartják önmagukat, lehet ettől? Még nem telt el teljes két hét az együttlét óta, szerintetek teszteljek majd?
2010. jan. 13. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
a mellfeszülés sztem nem függ össze, de ettől még tesztelned kell majd.
2010. jan. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha valaki még olvas: már nem feszül a mellem, nincs elváltozás a bimbóudvaron, de vettem két tesztet. Holnap reggel és holnapután reggel megcsinálom.
2010. jan. 13. 15:54
 3/4 anonim ***** válasza:
na mi lett az eredmény?
2010. jan. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Két teszt negatív, 18. napon voltam dokinál is és ő is azt mondta, nem vagyok terhes. Egyébként fájdogálnak a melleim a hónaljamnál időnként és a mellbimbóim is, ha megnyomom őket... ezt viszont nem tudom, miért... nem érzek csomót...
2010. jan. 21. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!