Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha hüvelykupot és ovszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hüvelykupot és ovszert használunk (durex extra safe)?

Figyelt kérdés
mivan ha kiszakad és nem megyek el benne? akkor is kell esemény utáni tabletta vagyis 72 orás tabi?
2010. jan. 12. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
jaj úristen.Azért midnennek van határa!úgylátszik,h 2 féle fiatal van: aki nem védekezik meg aki 6 féleképpen védekezik egyszerre.Az óvszer önmagában is biztonságos.Még az extra safe is fölösleges...csak rontja az élvezetet...ha meg kiszakadna (elég kicsia valószínűsége) és beleélveznél,akkor is megvédene a spermicid,de ha még bele sem élvezel...na szóval nem kell semmi 72 órás és ezt a védekezést sem kell tűlzásba vinni.Csak normálisan
2010. jan. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
juj ur isten köszi XD....amugy a durex az nem spermicides vagy igen? itt többen az irják ,hogy nem és az elöbb nézegettem épp ,hogy nem az! ugyan is nincs feltöntetve
2010. jan. 12. 20:22
 3/7 anonim ***** válasza:
nem spermicides...de ezek mellé isten őrizz még a plusz spermicid is...
2010. jan. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
miért az már tulzott védelem lenne? XD én apszolut de nem akarok gyereket! a barátnöm 18 éves és az öregannya megjárta a barátnöm lányával tehát 16 évessen teherbe esett! én ezt nem akarom áttélni! gáz lenne nemsikerülne a eltervezett életünk
2010. jan. 12. 20:31
 5/7 A kérdező kommentje:
illetve a barátnöm anyyával XD anyám miket irok XD elnézést
2010. jan. 12. 20:32
 6/7 anonim ***** válasza:
oké,értem én,h nem akarsz gyereket...aki védekezik,az áltlában így van ezzel.De ezek azért vannak kitalálva,h külön-külön is védelmet nyújtsanak.Hát mind1,Te tudod,bajotok nem lesz tőle,csak nagyon fölösleges.
2010. jan. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én sima hüvelykúpot használok megszakitással,gumi nélkül! És beválik! Nyugi,túl vagytok biztositva! :) De ez jó,végre egy fiatal aki felelőségteljesen gondolkozik...
2010. jan. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!