Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor vagyok a legtermékenyebb?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor vagyok a legtermékenyebb?

Figyelt kérdés
Nagyon rendszertelen a menstruációm,na de azt szeretném kérdezni hogy mikor megjön utánna kb.hanyadik nap nem nagyon szabad szeretkezni?Mármint a legtermékenyebb napokra,napra gondolok.
2010. jan. 12. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
ha rendszertelen akkor nem lehet megmondani, hőmérőzni kell, olvass utána neten. akiknek rendszeres, 28 napos a ciklusuk, 14. napon ovulálnak.
2010. jan. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Bocsánat de mit jelent az hogy hőmérőzni kell?

Akkor ugye a mestr.első napjától számítva a 14 nap?:)

Kérlek erre válaszolj :)

2010. jan. 12. 09:56
 3/6 anonim ***** válasza:
nem véletlenül írtam hogy olvass utána, én sem tudom pontosan. a google válaszol.
2010. jan. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ovuláció azaz peteérés után a hőd emelkedik pár tizedfokkal, majd mensi alatt leesik, kivéve, ha terhes vagy mert akkor fennmarad. ezért szokták mérni a hőt, reggel kell, mindig azonos időben, pl hüvelyben.

ciklus.hu-n utánaolvashatsz és a mensidet is követheted, így könnyebb belőni hogy mikor volt ovu.

csak akkor van 14. napon az ovu, ha a cikusaid 28 naposak. ha 30 naposak akkor 15-16. napon van stb. de mivel a tiéd rendszertelen így nehezebb megmondani.

mindenesetre érdemes orvossal is beszélni, hgoy vajon mitől rendszertelen és érdemes lenne rendbehozatni.

cickafark tea általában jót tesz a rendszertelen mensi beállítására, viszont csak peteérésig szabad inni, mert terhesség alatt tilos inni.

2010. jan. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. jan. 12. 11:03
 6/6 anonim ***** válasza:
de ne erre alapozd a védekezést.
2010. jan. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!