Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi időnek kell eltelnie...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időnek kell eltelnie ahhoz, hogy fogamzásgátló tablettát szedj? (lent)

Figyelt kérdés

kérdésem a következő, hogy ti egy komolynak ígérkező kapcsolatban mennyi ideig vártatok a tablettás védekezéssel? gondolom sokaknak nem kedvence a gumi.

komoly érzéseken és célokon alapuló kapcsolat elején vagyok, nem vagyunk gyerekek, én 24 ő 23. már régebben szedtem tabit, yadine-t. bevált.



2014. aug. 3. 03:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi is tablettapártiak vagyunk, minden szempontból praktikusabb, mint pl az óvszer. Hát nem tudom, szerintem elkezdheted szedni nyugodtan, attól függetlenül, hogy a kapcsolat elején vagytok.
2014. aug. 3. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
gondoltam rá én is, hiszen a tabletta sok mindenben megkönnyítette az életemet, például a menstruáció...megvonásos vérzés.. is sokkal tűrhetőbb volt.
2014. aug. 3. 03:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is tablettapárti vagyok, de borban
2014. aug. 3. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem szedek tablettát komoly kapcsolatban sem, nekem nem szimpatikus megoldás.

De ha te akarsz és neked bevált, akkor miért másokra akarsz hallgatni? Ha az átlag azt mondja, hogy ő bizony 2 évet vár, akkor te is megvárod a 2 évet, mert úgy szokás?

Igazából a véleményem az, hogy tök mindegy, hogy 2 hónap után kezded el vagy 2 év után, ha valami olyan baja van az illetőnek, ami 2 hónap alatt nem derül ki, az 2 év alatt se biztos, hogy kiderül. Ha vmi betegséget hordoz (pl. HPV-t), azt jó eséllyel hordozni fogja x idő múlva is.

El kell menni szűrésre, aztán lehet váltani, ha neked jobb a tabletta.

2014. aug. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!