Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges a terhesség?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges a terhesség? Normálisválaszokat

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és 5 hónapja szedek fogamzásgátlót(Jangee)


3 napja nem volt aktusom a párommal mert még nem élünk együtt.Azon a harmadik napon a bevétel után hasmenésem volt(1 óra).De mivel nagyon fáradt voltam és nem aludtam a munkám miatt vagy 26 óráig elfelejtettem bevenni helyette egy másikat,és elmentem lefeküdni.12 órán kívül vagyok és félek hogy terhes leszek.Mennyire rá az esély hogy teherbe eshetek?és mit javasoltok.


normális válaszokat kérek.


2014. aug. 2. 12:58
 1/3 anonim válasza:
szerintem nem.
2014. aug. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. aug. 2. 13:04
 3/3 anonim ***** válasza:
feltétlenül alkalmazzatok kiegészítő védekezési módszert! a betegtájékoztatóban benne van, hogy mennyi ideig kell.
2014. aug. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!