Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszernek méretei hogy vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszernek méretei hogy vannak jelölve?

Figyelt kérdés

sose használtunk óvszert,elejétől fogamzásgátló,lassan 4 éve

most viszont análhoz gondoltuk,hogy gumi...vettem is én...errefel kicsi:D (felsikerült huzni,de szoritott)

de méretet sehol nem látok rajta

hol van ráirva,vagy hogy jelölik a méretet,ha van egyáltalán?

durex honlapján kerestem,de nem találtam


2010. jan. 11. 07:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"felsikerült huzni,de szoritott"


- Nekem mindig szorít. Jobb, mintha nagy lenne, és lecsúszna, nem?

2010. jan. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

nem fogamzásgátlónak használjuk,szoval nem gond ha lecsuszik

csak legyen kényelmesebb,tehát inkább nagyobb mint szoritson

2010. jan. 11. 08:38
 3/11 anonim ***** válasza:
egyszerű fog meg a dobozt a boltban és olvasd el ami rá van írva meglesz a méret is.vagy tán szégyelled a kezedbe fogni a boldban és megnézni mit is veszel? ha így van nem kell hogy ezt érezd tök normális dolog és hidd el nem fog mindenki suttogni a másik fülébe hogy oda nézz!!!!!
2010. jan. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ja ez durván szokott néha elsülni,szal inkább nézd meg mit veszel,mert a volt nőm óvszere,nekem csak félig jött fel,akárhogy cibáltam:)
2010. jan. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
1-től 4-ig, vagy pedig szöveg
2010. jan. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

nem szégyellem kezembe fogni,nem tizenéves vagyok,csak sosem volt rá szükségem

lifestyls-t vettem,azon nem találtam méretet,de akkor megnézem a többi márkát is,csak lifestylsnak tudom biztosan,hogy sikositojára nem vagyok allergiás,durexére pl igen

2010. jan. 11. 11:22
 7/11 anonim ***** válasza:
keress easyfit-szerűt, azoknak csak a tövénél szorít, a többi része szélesebb.
2010. jan. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

nah,kb 15 percet elácsorogtam interspar "óvszerrészlegénél",már biztonságis is fölém állt,mit nézegetek annyit:D

DE

méretet nem találtam,semmilyen félét

ennyire nem látok?

amugy épp a tövénél szorit,többi részénél nem

2010. jan. 11. 16:32
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát de figyi, ott szorítania is kell! Lehet hogy nem védekezésre használjátok, de hogy jön ki szegény csajból, ha lecsúszik????:S

Amúgy szerintem nincs méretezése.

Meg lehet buta vagyok, de anális szexhez miért kell óvszer? Úgy is el lehet kapni valamit?

2010. jan. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
anál után orál óvszer nélkül gusztustalan...ezért kell 8nem,nem létszükséglet az orál utána,de azért néha nem árthat...és azért nem hiszem,hogy sokan bekapnák miután a végbélben járt...)
2010. jan. 12. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!