Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor kel lecserélni az óvszert?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kel lecserélni az óvszert?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 20:35
 1/9 anonim válasza:
69%
ha lejárt a szavatossága. ha ezt nem tudod, akkor még ne is csinálj ezzel kapcsolatos dolgokat szerintem.
2010. jan. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Mi az hogy mikor kell lecserélni? Amikor megtelt.

Aztán újat használni.

:D

2010. jan. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem kimosni kell??? Ha kiszakad vulkanizáltatni. Pazarlás csak egyszer használni. Válság van :D
2010. jan. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Minden óvszer csak egyszer használatos, tehát aktus után, ill amikor beleélveztek le kell cserélni.

Kimosni, kitörölni, újra használni nem szabad.

Illetve ahogy az első válaszoló mondta figyelni kell a szavatosságát is, ha lejárt ki kell dobni!

2010. jan. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Kb. havonta. Ha kiszakadna, akkor meg javíttasd meg! :D
2010. jan. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

vulkanizáltatni.. hát ezen szakadtam :D:D:D


ki mondta, hogy cserélni kell? Idővel leszárad magától, addig meg hagyd fent.

2010. jan. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha arra gondolsz, én aktus közben kb. 20 percenként cserélem, mivel utána már "elfárad" a gumi és kiszakad
2010. jan. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%

Ocsem, ez pont ugy van, mint az autoknal. Van teli ovszer, meg nyari, a telit akkor rakod fel, mikor atlag 7 fok alatt van a kinti homerseklet, a nyarit meg 7 folott. Ez azert fontos, mert a ket guminak kulonbozo a kompozicioja, es a hidegben a nyari tulsagosan megkemenyszik, es nemvart kovetkezmenyei lehetnek. Ha a telit hasznalod nyaron, az hamar kopik (mivel lagyabb), ezaltal hamar elkophat es kilyukadhat. Szoval en azt mondom, h figyeld minden nap a kinti homersekletet, vagy kerdezd meg aput vagy szomszedot, h mikor cserelt gumit az autojan, na akkor kell te is cserelj.

Amugy sokan azt mondjak, h minden aktus utan kell, szerintem ezt csak azert mondjak, mert egy gazdasag akkor mukodik jol, ha van fogyasztas. Fogyasztas meg csak akkor van, ha minden aktus utan cserelsz gumit. Szerintem jo ha kimosod, kirakod szaradni es masnap forditva!!! huzod fel. Ha veletlenul baratnod terhes lesz, akkor talan itt az ideje gumit cserelni, vagy vulkanizalni.

Amugy a viccet felreteve minden aktus utan!

2010. jan. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha már nem tudja felszolgálni a teát.
2010. jan. 11. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!