Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges, hogy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy terhes vagyok? Hogy védekezzek? (lent. )?

Figyelt kérdés

Mensturációmnak tegnap előtt kellett volna megjönnie, ám hiába, és tegnap sem jelentkezett, én pedig lefeküdtem a barátommal, ám gumi nélkül...a baj, hogy nem tudom eldönteni jókor hagytuk e abba, mert mikor leszálltam, és szerszámához nyúltam (lehúztam 1x) és már nedves is volt. Nem tudom-hogy az előv.-én. kívül más is belém juthatott e. Menstruációm ma sem jelentkezett, de már egy hete görcsöl a hasam, és ma is, tehát ezt nem tudhatom be a terhesség jelének. Van értelme esemény utáni tablettát beszednem, vagy mit tegyek?


/ 16L /


2010. jan. 10. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
A párod nem tudja,hogy mi a helyzet? Hogy közel volt-e az élvezéshez? Mondjuk mindenképp megvan a lehetősége a terhességnek.Tényleg érdekelne,hogy miért nem használtatok gumit?A jelek lehetnek a mensi jelei is,de nem feltétlen.Nagyon utálom a 72 órás tabit,ezért elöbb arra beszélnélek rá,hogy menj dokihoz.Persze amilyen gyorsan csak lehet!
2010. jan. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
esemény utáni tablettát 72 órán belül kell bevenni. nem írtad mikor voltatok együtt. ha csak előváladék jutott beléd attól is teherbe lehet esni. csinálj tesztet. ha még nem akarsz gyereket védekezz normálisan.
2010. jan. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

Miért vagy ennyire tudatlan?!


Esemény utánit az aktus után max 72 órán belül be kell venned.

És szerintem igen, terhes vagy...

2010. jan. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát az eseményutánit már felesleges beszedned, ha az aktus után letelt a 72 óra.A menstruáció pedig sztem minden nőnél pontatlan.Várj még egy picit,(4-5 nap) és ha akkor sem jön meg, keresd fel a nőgyógyászt.Az a legbiztosabb.
2010. jan. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod, hogy kell védekezni akkor ne szexelj.

védekezni szex közben szokás és nem utána.

És igen meg van az esélye, hogy megfogantál.

Nem sok, de nem lehet kizárni.

2010. jan. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Az előváladék is tartalmaz(hat) spermiumokat.
2010. jan. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
50%
Hát jobb félni, mint megijedni... Szerintem vegyél be tablettát. Gyógyszertárban adnak 72 órás esemény utáni gyógyszert, viszont drága mulatság és magas hormontartalmú, rosszul lehetsz tőle 1-2 napig.
2010. jan. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha görcsöl a hasad valószínűleg meg fog jönni, csak most kicsit idegesebb vagy, mint szoktál, és lehet, hogy amiatt nem jön meg. Adok egy tippet, kicsit brutális, meg nem is lesz jó neked tőle, de emelj nehéz dolgokat. Barátnőmnek mikor fájdogál a hasa és megemel általában megjön 1 órán belül.

19/f

2010. jan. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az emelgetéstől max. a keze fájdul meg, de megjönni nem fog. egy emelgetés nem befolyásolja a hormonokat :)) nyugi, ha már görcsölsz, akkor meg fog jönni. de ne csinald többet óvszer nélkül. érdekes, hol van most a sok nagy pofáju, aki mindig kioktat engem, h márpedig az előváladék az csak előváladék, és nem lehet tőle teherbeesni?? hol vagytok ti olyankor, itteni válaszolók?? néha elkellene a segitség :))
2010. jan. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!