Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kb 3 óra elteltével hánytam,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb 3 óra elteltével hánytam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A fogamzásgátlós második hetem végén rosszul lettem 3 órával bevétel után, és hánytam, alig egy keveset.Egy barátnőm szerint "felszívódott már az", mert ő is járt már hasonlóan. engem az érdekelne, hogy ha követem a tájékoztatót és beveszek egy másikat ma este helyette (plusz a mait) akkor lehet-e bajom? Nem akarom túladagolni v ilyesmi. ezen kívül tehetem azt is, hogy ebben a hónapban már semmi szex v csak óvszerrel, és a kövi hónaptól megy minden újra rendben, és így nem kéne bevennem ma kettőt. Ez igaziból csak a pénz miatt gáz, mert nincs tartalék levelem, amiből beszedhetek, ha hányok v ilyesmi, és ha elfogy a bogyó, még nem lesz pénzem újat venni arra az egy napra ami helyett beveszem kétszer.... na ,értitek, remélem :D a kérdés: Mit tegyek? köszi előre is

2014. júl. 27. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, az hogy kihánytad tilos bevenned rá a másikat, mert direkt napokra van beosztva a fog.gátló, amúgy is mikor elkezded, 1 hónap után véd, nem 1 hét után, ha rendszeres lesz a hányás, akkor menj vissza és felír egy kisebb hormontartalmút. Tapasztalat.
2014. júl. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első leveled szeded? Ha igen, ha nem ugyanaz a tanácsom. Elég határon voltál azzal a 3 órával így ha nagyon parázol akkor 1 hétig gumi (kimaradt szemnél is ezt írja amúgy a tájékoztató), de 2-t semmiképpen se vennék be másnap, mert hülyeség. Ha akkor nem pótoltad ma már felesleges. Egyébként nem muszáj pót levelet tartani, csak akkor kell ha nem szeretnéd eltolni a menszeszed illetve a kezdődátumot, mert ha csak 20 napig szeded és 7 nap szünet majd kezded a következő levelet 21 napig ugyanúgy hat mintha 20 helyett 21 napig szedted volna, csak éppen egy nappal előrébb jönnek a dátumok.
2014. júl. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!