Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan zajlik egy fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zajlik egy fogamzásgátló-felíratás?

Figyelt kérdés
Addig ok, hogy bemegyek, szólok. Utána mi történik? Amúgy még 16 vagyok.
2010. jan. 10. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Megvizsgál a doki, esetleg leveszi a rákszűrést is, majd lehet, hogy elküld laborba vérvételre. Nálam legalább is így történt. Aztán visszavittem a vérvételes leletet és felírta a gyógyszert.
2010. jan. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Én először le kellett vetkőzzek... :-) de csak alulról.Ezután beírt a gépbe és megvizsgált.Nem volt túl kellemes,az biztos,de nem is fájt.A rákszűrés eredménye 1 hónap múlva lett meg.Amúgy nekem simán kiírta a gyógyszert a dokim,pedig "csak" 14 múltam akkor.( a lehurrogók végett ideírom,hogy akkor már egyedül éltem,szülők nélkül,albérletben,dolgozni és iskolába is jártam rendszeresen)

Szóval ne aggódj,nem lesz gond.És a vizsgálat után egyből felöltözhetsz és ruhában fogjátok megbeszélni a gyógyszert.Nálam így volt

2010. jan. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A vérvételhez annyit, hogy egy normálisabb orvos el FOG küldeni vérvételre.

Májfunkciót és vércukrot cukrot fognak elsősorban nézni a vérből. Ez azért kell, mert a fogamzásgátló tabletta eléggé megterheli a májat, minnél nagyobb a hormontartalma, annál jobban. Az eredmények alapján tudja kiválasztani az orvos neked a megfelelőt.

Meg elvileg ki kéne kérdeznie, hogy volt-e a családodban embólia, szívroham, trombózis, meg még pár dolog...

22/L

2010. jan. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az 1 éves lelet már nem jó, ugye? Mert akkor minden lehetségest megnéztek. A májfunkciót nem tudom, de a vércukrot biztosan.
2010. jan. 10. 17:06
 5/10 A kérdező kommentje:
Amúgy a 2. válaszolónak. Én 14 évesen vesztettem el, azóta is vele vagyok, csak az már kicsit fárasztó, hogy ilyen sokat kell eljárni boltba gumiért. Ugyanis egy nap többször is csináljuk. És ez megterheli a pénztárcát.
2010. jan. 10. 17:09
 6/10 A kérdező kommentje:
Vagyis nem tudom miért neked címeztem :D
2010. jan. 10. 17:10
 7/10 A kérdező kommentje:
És köszi az infókat :)
2010. jan. 10. 17:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ez orvos függő, az én dokim nem csinált rákszűrést és vérvételt se kért csak felírta a gyógyszert(bár előtte pár hónappal már volt rákszűrésem szal azt valszeg azért nem), azt nem tudom mért nem küldött el vérvételre, mert amennyire én tudom azt is kell, de azt mondta, hogy fél év múlva mennyek el vérvételre és rákszűrésre.
2010. jan. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a májfunkció a legfontosabb, úgyhogy az nem jó
2010. jan. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
szerintem az első gyógyszer feliratásánál érdemes felkeresni egy magánnőgyógyászt...lehet, hogy nem olcsó mulatság, de körültekintőbben vizsgál meg és a hozzád legmegfelelőbb gyógyszert fogja felírni. :)
2010. jan. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!