Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez megoldható? Ha igen, hogyan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megoldható? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Magánnőgyógyászom van, ami vizsgálatok szempontjából szeretném, ha így is maradna, viszont nagyon felesleges költségnek tartom, hogy az amúgy is 7000ft-os fogamzásgátlóm receptje minden alkalommal 2000 forint, csak hogy felírják.


Ha elmegyek sztk-s nőgyógyászhoz, ő felírja nekem vizsgálat nélkül, ha valamit bemutatok, hogy olyat szedek lassan egy éve? ha igen, hogyan tudnám ezt neki "bebizonyítani"?


2014. júl. 26. 18:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Jó esetben nem kell bizonygatnod semmit, egyébként is leginkább a te felelősséged lenne, ha úgy akarnál valamit felíratni, hogy életedben előtte még nem szedted és akármilyen mellékhatás kijöhet rajtad. Nyilván az orvos is így lesz vele. Én is váltottam nőgyógyászt egyszer, mert már nem rendelt többé a közeli sztk-ban az orvosom, mivel elköltözött. Elmentem az új dokihoz, elmondtam neki, előtte máshoz jártam és hogy csak azért jöttem, hogy felírjon nekem tablettát, az xy fajtájút szedem. Megkérdezte, mikor voltam utoljára rákszűrésen, aztán simán felírta.
2014. júl. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!