Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem tudom, hogy baj van-e...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy baj van-e vagy nincs. Valaki?

Figyelt kérdés
Ha éppen gyógyszermentes nap van, de már elmúlt a menstruációm és még még nem kell elkezdenem a következő levéllel.akkor is védve vagyok?mert a barátommal pont egy ilyen nap voltunk együtt,de nem alkalmaztunk kiegészítő védekezést?lindynette20-at szedek,már 2éve.Kérlek minél hamarabb segítsetek.Köszönöm!
2010. jan. 10. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, akkor is védve vagy
2010. jan. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem tuti nem lesz gond.2 éve szeded, akkor biztos, hogy védve vagy. Én most kezdtem el a Lindynette 20-at. Neked bevált? Mellékhatások? Korábban Yasminelle-t szedtem, de ideges voltam gyakran és lecsökkent 0-ra a libidóm. :-(

Mi sose védekezünk gyógyszermentes napokon se külön, és sose lett gond ebből. Én úgy tudom, hogy védett vagy akkor is.

2010. jan. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem is kell védekezni pluszban abban a hét napban. És bele is van írva a tájékoztatóba (tudom mert én is azt szedem) És ha két éve szeded ezt illő lenne neked is tudni. Na de mindegy máskor nem kell sanyargatni magatokat egész nyugodtan legyetek együtt mikor nem szeded a tabit:)
2010. jan. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,hogy válaszoltattok.Most megnyugodtam.

Nekem bevállt ez a gyógyszer.nem híztam,semmi panasz nem jelentkezett sosem.

2010. jan. 10. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!