Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez még normális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez még normális?

Figyelt kérdés
2. honapja szedem a fogamzásgátlót. 2 napot csúszott a megvonásosom. Az első 2 nap alig volt valami, utána erősebb feketés volt. Ma kezdtem el a 3. levelet, de még mindig eléggé vérzem. Nem tudom, hogy ez még normális-e. Görcsölgetek is hozzá.
2014. júl. 22. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, de az orvos többet mondana.

Vagy téged nem zavar, ha esetleg nem lehet gyereked többé?

Hívd fel.

2014. júl. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Orvoshoz fordulj a panaszoddal…

Ha elfogy a tabi, általában kell pár nap, mire megjön. Azaz a 7 napos szünet második felében kezdesz vérezni, és már szedet az újabb levelet, mire elmúlik. Ráadásul az elején egy kis csúszkálás teljesen belefér. Szóval az része, hogy még mindig vérzel, normális is lehet. De a görcsökre és hasonlókra csak orvos tud érdemi választ adni.

2014. júl. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De érdekel, de csak keddre kaptam időpontot. Elötte nincs dokim.


Eddig a 7 napos szünet 2. napján jött meg, most meg a 4.-en. És mindig csak 3 napig tartott.

2014. júl. 22. 18:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt írtad, hogy a 2. hónapja szeded. Akkor az, hogy az első egy-két alkalommal hogy volt, az még nem rendszer… A szedés elején mindenféle csúszkálás előfordulhat.

Más gyógyszerek, vitaminok is bezavarhatnak, de akár a stressz, vagy az időjárás is.

De ha úgy érzed, hogy nagy a gond, akkor ne várd meg az időpontod. Menj el Tb-s rendelésre. A sürgősségi eseteket külön időpont nélkül is, soron kívül ellátják.

2014. júl. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!