Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez befolyásolja a fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez befolyásolja a fogamzásgátló hatását?

Figyelt kérdés
Tegnap 9-kor vettem be a fogamzásgátlómat (Diane35), 10-11körül Barátom belém élvezett (kb másfél hónapig előtte nem), éjfél fele pedig hasmenésem volt, hashajtó miatt. Sajnos rossz az anyagcserém és hashajtót vettem be, de nagyon meghajtott. Véleményetek szerint kijött a tabletta is vagy nem? Hajnalban 2-kor is mentem vécére, aztán 6-kor, meg ma egész nap 2-3óránként.
2010. jan. 9. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt már egy ilyesmi kérdés és piszkosul nem értem, hogy miért nem lehet a tabit előbb/később beszedni, hogy biztosan felszívódjon?!
2010. jan. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! 9-től éjfélig eltelt 3 óra. Biztosan felszívódott már, még egy rossz anyagcseréjű embernél is elegendő a 3 óra.
2010. jan. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%

Szia!


Ez található az interneten lévő betegtájékoztatóban:



A Diane 35 -drazsé bevétele után 3-4 óra múlva jelentkező hányás esetén nem biztosított a készítmény hatóanyagainak teljes felszívódása. Amennyiben a tabletta bevételét követő 3-4 órában hány, ez olyan, mintha elfelejtett volna bevenni egy tablettát. Így ebben az esetben kövese az elfelejtett tabletta bevételre vonatkozó útmutatást. Ha súlyos hasmenése van, keresse fel orvosát..



Menj orvoshoz, ő adhat esemény utánit!

2010. jan. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ESEMÉNY UTÁNIT??? Ezt meg sem láttam...Hormonális fogamzásgátló tabletta szedése esetén tilos az esemény utáni tabletta.
2010. jan. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
eseményi utánit tényleg nem szabad. kezd el a 7 napos szünetet, mivel már a 12 órából is kiestél.
2010. jan. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Hátde bazz, 10-11-12 Ez 3 óra. Ezért felesleges az esemény utáni, egyszerűen csináljon ugyanúgy mindent, ahogyan eddig, nem lesz semmi baj.
2010. jan. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Akkor biztos nem lesz semmi baj, igaz? Egyébként most amúgy is a 7napos szünet jönne! :)


Köszönöm a válaszokat!

2010. jan. 9. 16:50
 8/8 anonim válasza:
ha nem reggeltől estig volt a hasmenésed, akkor nem lehet baj. (nekem ezt nőgyógyász mondta)
2010. jan. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!