Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem vettem be a szokott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vettem be a szokott időben a fogamzásgátló tablettámat. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Vasárnap délelött szeretkeztünk a pasimmal, mindig reggel veszem be a tablettát, 8-10 között. Szombaton reggel 8-kor vettem be, vasárnap reggel kellett volna bevennem, de csak este 9-kor tudtam bevenni. Lindynette20-at szedek, a tájékoztatóban az volt írva, hogy 12 óráig pótolni kell, ha kimaradt, de én kb 13 órát számoltam reggel 8-tól, este 9-ig. A tájékoztatóban az állt még, hogyha 7db tablettánál kevesebb van, akkor ne hagyjak szünetet hanem szedjem folyamatosan. Mit tegyek?
2008. aug. 4. 09:20
 1/2 anonim ***** válasza:
vedd be reggel a kövi adagot, és állíts be a telódon emlékeztetőt, hogy csipogjon minden reggel
2008. aug. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt tedd, ami a tájékoztatóban le van írva, ha úgy írja, hogy ne tartsd meg a szünetet, akkor tégy úgy!
2008. aug. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!