Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az alkoholnak milyen hatása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kovács Pál kérdése:

Az alkoholnak milyen hatása van a fogamzásgátlókra?

Figyelt kérdés
A barátnőm szilveszterkor ivott egy bögre forralt bort meg három korty koktélt. (Nem nagyon bírja a piát:)) Aznap este szeretkeztünk, és ő megkért, hogy ne benne menjek el, mert állítólag az alkohol semlegesíti a fogamzásgátlót. Tényleg így van? És ha igen, ennyi mennyiségű alkoholtól is már elegendő?
2010. jan. 9. 02:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez komoly?

1. Ha ez igaz is lenne, tök mindegy, hogy benne mennél-e el, attól még ugyanúgy lehetne terhes.

2. De amúgy ha az alkohol semlegesíteni a fogamzásgátlót, akkor nem szednék a nők. Gondolkozz már!


Tehát nyugodtan igyon csak a kis barátnőd. ;)

2010. jan. 9. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jessza max a legnagyobb baj ha hullakottára issza magát azt elfelejti bevette-e.Előző válaszoló te nem az egészségügyis nővérke vagy olyan 20 körüli korban ?
2010. jan. 9. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

:DDD

Ha a fogamzásgátlót az alkohol hatástalanítaná, akkor az összes lány aki szedi és szex előtt megiszik pár kupicával, az teherbe esne...

Kérd el a barátnődtől a fogamzásgátló használati utasítását(betegtájékoztatóját) és olvasd el figyelmesen...

Ha nem szerepel benne olyan mondat, hogy az alkohol semlegesíti a fogamzásgátló tabletta hatását, akkor nem semlegesíti...

Legközelebb, ha ilyen van, mond neki, hogy jó, akkor a szájában mész el...

2010. jan. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hüh emiatt ne aggódj, a barátnőd nagyon félre tájékoztatott téged. Semmi hatással nincs rá. Akkor több gyerek lenne Magyarországon:) A barátnőd annyit iszik amennyit akar, ha nem hány tőle akkor nem befolyásolja. De a hányás hasmenés is csak akkor befolyásolja ha a tabletta bevétel után néhány órával történik. De szerintem kérd meg, hogy olvassátok el a betegtájékoztatót közösen, és akkor ő is meg tudja és te is mindennel tisztában leszel.
2010. jan. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én vagyok egészségügyis. Na most nem tudom ki tömi ilyennel a fiatalokat, hogy mi semlegesíti és mi nem, de komolyan néhányan olyan marhaságokat találnak ki, hogy az elképesztő. Szegény kérdező barátnőjét is gondolom teletömték ilyen marhaságokkal. Na most az alkohol két féleképpen "semlegesíti" (ezt nem lehet 1 tabletta elmulasztása miatt mondani) a hatását: 1) ahogyan előttem írták, részeg lesz és elfelejti bevenni 2) kihányja az alkohollal és más egyéb gyomortartalommal együtt a tablettát is :) Szóval ihat nyugodtan :)
2010. jan. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha annyi pénzem lenne, ahányszor ezt a kérdést már itt láttam...
2010. jan. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!