Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 3 év fogamzásgátlás után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 év fogamzásgátlás után szünet? Lenne pár kérdésem azokhoz akik már szintén évek óta szedik.

Figyelt kérdés
2014. júl. 16. 10:33
 1/7 A kérdező kommentje:

Tehát szünetet akarok, hogy kicsit tisztuljon a szervezetem....viszont arra lennék kíváncsi elsősorban hogy a hasam fog e görcsölni? Míg nem szedtem nagyon fájt, mióta szedem kicsit enyhébb, most akkor ugyanúgy fog fájni? Tapasztalatok?

Valamint: tényleg kimaradhat hónapokig, vagy sűrűbben fog megjönni? Kinek milyen tapasztalata volt szünet után?

És még egy kérdés: most nekem az utolsó szem gyógyszer után 4. napra jön meg mindig, ez a szünet után is így lesz, vagy változhat?

2014. júl. 16. 10:35
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem fog görcsölni. Én 10 év után tartottam 3 hónap szünetet. Azért csak annyit, mert eddig bírtam. Olyan szinten zsírosodott a hajam meg a bőröm, hogy nem tudtam tovább elviselni. 10 év összes pattanása előjött egyszerre, és bármit csináltam, nem múlt el. Pedig előtte nem volt ilyen problémám. Ha napi 2x mostam volna hajat, az is kevés lett volna, olyan szinten gáz volt.
2014. júl. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 6 év után hagytam abba 8 hónapra. Augusztusban hagytam abba, és januárig nem jött meg...

A doki szerint ez normális dolog.

Ahogy abbahagytam a tabit minden gondom visszatért :/ Mielőtt szedni kezdtem nagyon erős vérzésem volt,és görcsölt a hasam, ez a bogyó szedése alatt jelentősen változott- de ahogy abbahagytam visszatért. Újra pattanásos lettem, ami huszonévesen nagyon gáz volt, mert én tinikoromban nem éltem át a pattanásosság "áldásos érzését" :D

23/L

2014. júl. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én szintén kb három évig szedtem, aztán majdnem egy évig nem. Nem görcsöltem jobban utána se (előtte voltak hányós-összeesős görcseim is), viszont amint abbahagytam, felborult a rend, sokat barnáztam, ez azóta sem múlt el, pedig már 8hónapja újra szedem. A hormonzavar nálam is olyan ragyákat eredményezett, amikre 7hónapon át gyógyszert szedtem, de ez a fajta szerintem nem túl gyakori, mert csak egy embert ismerek, aki így járt.
2014. júl. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

És nektek kb mikor múltak el a pattanások? Mármint ahogy elkezdtétek szedni először a fogamzásgátlót? Mert én is nagyon az voltam, de nekem kb. gyógyszer szedés után 2 évvel tűntek el, tehát nem biztos hogy attól?!

köszi!

2014. júl. 19. 13:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem előtte csak néha volt 1-2 pattanásom. Amikor abbahagytam, derékig tele lettem.
2014. júl. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ja értem..köszi..hát remélem nem fognak kijönni rajtam újra...
2014. júl. 22. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!