Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet hogy terhes vagyok? 16/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy terhes vagyok? 16/L

Figyelt kérdés

A baràtommal rendszeresen leszoktam feküdni..

Hasznàlunk óvszert de volt màr hogy nem hasznàltuk ès mindig kivette mielott elelvezett volna bennem. Tehat meg sosem elvezett el bennem gumi nelkul.. De en nagyon nagyon felek hogy valamilyen modon netan teherbe estem.. Azotamèg nem jott meg de elvileg holnap vagy holnap utan megkene jonnie. Viszont amikor pisiltem akkor en ugy lattam hogy egy kicsit veres a papir.. Ugyhogy nem tudom :/ de nagyon felek..


2014. júl. 16. 01:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezentúl azért ne szexeljetek gumi nélkül, mert előbb-utóbb tényleg terhes leszel.
2014. júl. 16. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első a biztonság...ha már szexeltek akkor legyél tisztában mindennel és felkészülve mindenre olvasgass utána dolgoknak és védekezzetek mert nem éri meg egy 5 perces vagy fél órás huncutkodás ami lehet utána elrontja az életedet vagy 4-5 hónapi szenvedést okoz.
2014. júl. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az csak egy dolog, hogy nem élvezett beléd.... akkor is kell védekezni majd rá értek akkor el hagyni a gumit amikor fel nőltök..ahogy teheted eset utáni tablettát vegyél be nagyon gyorsan.. aktus után 48 órád van különben be fog következni az amitől jelenleg félsz!
2014. júl. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha már leszoktál nem lesz gond, ha le szoktál feküdni, akkor lehet.
2014. júl. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül nem való a szex tiniknek. Mit csinálsz, ha tényleg terhes leszel? Abbahagyod a tanulást hogy felneveld? Vagy megöleted?
2014. júl. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na, megjött?
2014. júl. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem még nem !
2014. júl. 22. 01:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Teszt?
2014. júl. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!