Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A stressz mennyire befolyásolh...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A stressz mennyire befolyásolhatja a menstruációm?

Figyelt kérdés
Kb.1 hete folyamatosan arra gondolok és stresszelek rajta,hogy ne legyek terhes. Az esély mindenki szerint nagyon nagyon minimális rá,sőt szinte semmi,a dokim is azt mondta,hogy nem lehetek terhes,de én mégis ideges vagyok,nem tudok megnyugodni pusztán a szavaktól.A kérdésem az lenne,hogy ez az egész idegeskedésem mennyire befolyásolhatja a 2 hét múlva esedékes menstruációmat? köszönöm a válaszokat! :)
2014. júl. 15. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
nagyon....
2014. júl. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha ideges vagy stresszes vagy akkor jobban vérzel, illetve jobban görcsöl a hasad! Ne stresszelj rajta ha védekeztetek akkor 99.9% hogy nem. Ha meg nem akkor lehet de az se 100%!! Csak nyugi!
2014. júl. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én ha stresszelek valamin, akkor az pár napot változtathat a ciklusomon, ami egyébként sok éve már napra pontos, de ahhoz nekem nagy megerőltetés kell, például hogy egy hétig csak 3-4 órát alszom, vagy késő éjjelig tanulok és aggódok a vizsga miatt, akkor szokott 3-4 napot csúszni, de volt már hogy egy hetet is késett. Illetve akkor zavarodik még össze, ha olyan hormonadag ér (pl. az első szexuális tapasztalataimnál, amikor az első petting után remegő lábakkal mentem haza, na az is összezavarta a ciklusom).


De hogy annyitól, hogy idegeskedsz, hogy nem leszel-e terhes, nem tudom hogy felborul-e a menszeszed.


16/l

2014. júl. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem nagyon befolyásolni tudja, volt hogy csak amiatt 1 hét változás is volt (volt hogy hamarabb, volt hogy később jött meg)

mondjuk nekem még mindig nem napra pontos, 4-5 év után se

amúgy ha az orvos azt mondja hogy nincs okod idegeskedni, akkor nincs is

esetleg 1 hét múlva csinálj egy tesztet

2014. júl. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!