Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet h terhes vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet h terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A baratom mar 3-szor megujjazott es utana vasarnap lefekudtunk de nem elvezett belem es en sem voltam felidobem es kedden pedig bevettem egy esemeny utani tablettat h biztos ami biztos ne legyen baba ami elvileg 5 napon belul hat (a neve: ellaone) es 11-en kellett volna megjonnie de mondjuk szinte eddig sosem volt pontos ez miert lehet?a tablettat amugy a baratom anyukaja irattata fel es mar utana neztem elvileg ez a legerosebb esemeny utani tabi 100 nobol kb 2 esik teherbe de lehet h aggodnom kene a menzeszem miatt? Mert elolvastam az egesz betegtajekoztatot mar nagyon sokszor es irjak h lehet a mellekhatasa is ha ez a mellekhatasa akkor meddig tart? Mert ezen kivul tegnapelott fajt a szemem meg lazam volt tegnap a fejem fajt es meg mindig lazas voltam es ma pedig majdnem osszeestem annyira rosszul voltam olyan volt mint amikor lemegy a vercukorszinted es azt irja a betegtajekoztato h ezek mind a lehetseges mellekhatasok mondjuk ennel a tabinal szinte csak olyanokat olvasok h mellekhatas nem volt szoval lehet h aggodnom kene mondjuk meg nem allt be a menszim sem es eleg fiatal vagyok szoval lehet h ezert jelentkeznek a mellekhatasok mivel eleg sok hormont vettem be
2014. júl. 13. 01:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Öm, központozást nem ismered?

Na mindegy. Nem valószínű, hogy terhes vagy, de megkérdezhetném, miért nem védekeztetek??? Látszólag tudjátok, mi lehet a következmény.

Mondanám, hogy megérdemelnétek a babát, ha ilyen hülyék vagytok, de csak a babával babrálnátok ki...

2014. júl. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Itt a baj, hogy fiatal vagy, meg hogy nem hasznalsz vesszot meg pontot. A kerdesedre valaszolva, meg az esemenyutani az egy nagy adag hormon, amitol teljesen felborul bioritmusod. Valoszinuleg a tabletta miatt nem jon meg, es tuti nem vagy terhes
2014. júl. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a tabletta valszeg többször annyiba került, mint egy gumi. Akkor meg mért nem lehetett volna védekezni?
2014. júl. 13. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nagyon buta kislány vagy. Édesanyádnak egy hatalmas pofon kéne, amiért nem világosított fel téged semmiről és nem rémisztett el a korai szexeléstől, mert látszik hogy semmi közöd nincs hozzá se agyilag, se testileg.

Az esemény utáni tablettát nyugodtan szedegesd, akkora hormon mennyiséget tartalmaz, ami hosszútávon fasza is meddőséget is okoz, összebassza az egész szervezetedet és beleszól mindenbe, DE MINDENBE, ami természetes folyamat lenne amúgy.

Amúgy látom az sem gyanús, hogy olcsóbb gumit venni (3 db. 600-700 Ft) mint égetni magatokat a srác anyja előtt, aki meg kiad 5-7ezer forintot ezért a szarért, ami olyan mintha úgy előznéd meg a terhességet hogy inkább összevereted magad mint egy *aros gumit felhúznátok.

Az ilyen lányokból lesznek az igazi ostobenkó q*rvák, úgyhogy gratulálok, ügyes vagy! Én 18 éves koromig nem szexeltem, és nem azért mert nem lett volna kivel hanem mert normálisan fel voltam világosítva és tudtam magamtól is, hogy mindennek meg van az ideje! GYEREKKORBAN JÁTSZANI, KAMASZKORBAN BANDÁZNI, FELNŐTT KORBAN SZEXELNI! Hú**agyú generáció ez ami most van.

2014. júl. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát akkor menjünk sorban:


1. Attól, hogy nem élvezett beléd, még bármi lehet. Ugyanígy nem csak "félidőben" lehetsz terhes, pláne, ha - mint lejjebb írod - rendszertelen a menstruációd.

2. Valószínűleg nem állt még be rendesen a ciklusod, illetve sok mindentől csúszhat picit a mensi, pl. stressz, betegség, szerelem stb.

3. A mellékhatások mindenkinél máshogy csapódnak le, van, akinek fél évig nem jön meg egy esemény utáni bevétele után, van akinek időre jön utána. Biológiai lények vagyunk, nem robotok, nincs két egyforma ember.

4. Igen, szétcsaptad a teljes hormonrendszeredet ezzel a cuccal, most mit vársz? Felelőtlenek voltatok, ez a következmény, és még mindig jobban jártál, mint egy kaparással, úgyhogy adj hálát anyós-pajtásért... Viseld el szépen, most rosszul vagy, és legközelebb, mielőtt gumi nélkül nekifogtok, jusson esezdbe... Ja és kétszer is gondoljátok meg, mert ezt nem lehet minden szex után eljátszani.

2014. júl. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!