Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gumi mellé mit használjak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi mellé mit használjak még, hogy biztonságosabb legyen a szex, illetve ha kiszakad az óvszer és későn vesszük észre, hogy ne legyen akkora a kockázat?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátló kizárva,azon kívül..
2010. jan. 7. 21:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
azért tilos, mert akkor a surlodás miatt kiszakad. amugy meg higgyétek el, nem biztonságos önmagában. de nem vitatkozok. mindenkinek saját élete, saját feladata.
2010. jan. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Milyen hülyeség már, hogy a súrlódás miatt kiszakad. Az óvszereken van síkosító, maximum csúszkál. És a gumi az egyik legbiztonságosabb védekezés. A nem kívánt terhesség megelőzése mellett a nemi betegségektől is véd, azért szerintem ez sem egy elhanyagolható szempont. Nem az abortusz a legrosszabb dolog, ami szex után történhet.
2010. jan. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
vöröskeresztes, aids - ellenes előadáson mondták SZAKEMBEREK!! ugyh te itt ne okoskodj, kérlek. bárhol rákereshetsz.
2010. jan. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Évek óta óvszert használunk mivel nem szeretném hormonokkal tömni magam..Semmilyen problémánk nem volt még belőle,de ha félsz akkor használj valamilyen spermaölő krémet,ami nem károsítja az óvszert.
2010. jan. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
hat ez az, van, akinek nincs vele gondja. de van, akinek meg van, pl. én. nem tehetek róla, kifogtuk a rossz szériát. :S te lehet, h nem fogod. ezt nem lehet előre tudni.
2010. jan. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Vöröskeresztnél is dolgoztunk :):) Semmi baja nem lesz az óvszernek, mivel síkos, csúszik....előtte nem kell 3 napra kicsomagolva kitenni a napra és semmi baja nem lesz. Meg gondolom értetődő, hogy azonos méretűt szükséges, nem összevissza mindent..., de mint mondtam, élvezhetetlenné teszi a szexuális együttlétet szerintem még a nő számára is.
2010. jan. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
de akkor is hülyeség kettőt huzni. hat nem tom, akkor a ti, meg a mi vöröskeresztunk kulonbozik. mast nem tudok mondani, mi igy csinaljuk.
2010. jan. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!