Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek? Nőgyógyászom azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nőgyógyászom azt mondta biztonságos de én kicsit kételkedek.

Figyelt kérdés

Voltam november végén nőgyógyásznál hogy megvizsgáljon és felírjon fogamzásgátló tabit. Ez megis történt egészséges vagyok mint a makk(hála az istennek:D) és mondta hogy miután elmúlik a mensim(7nap) már biztonságos!(tehát ha 7napig szedem:))

Ma veszem be a 9.szemet tehát elvileg már biztonságos és holnap eggyütt szeretnék lenni a barátommal.

De sokan írtátok meg ezen az oldalon hogy 1 hónap után biztonságos csak,v 21 nap után.Ez kicsit megrémített,de bízom a dokimban(és az asszinsztense a nagymamám aki ugyanezt mondta)mégis félek:S

Óvszert nem szeretnénk használni mert az neki kényelmetlen(meg miután felhúzza már nem áll:S)

Szerintetek eggyütt lehetünk biztonságban vagy még ne elvezzen belém?(tudom előváledék de így hátha még kissebb az esélye:) )

Bocsi hogy ilyen sok lett:S

amúgy sensonette 75-öt szedek.


2010. jan. 7. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Bízhatsz nyugodtan a dokidban :) A válaszolók 90%-a vészmadár, aki távolról sem hallott gyógyszertanról vagy anatómiáról. Ha az orvosod és a mamád is ezt mondták hihetsz nekik :)
2010. jan. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2010. jan. 7. 19:50
 3/8 anonim ***** válasza:
42%

én olyat is hallottam h hónapok után véd csak rendesen :D

de ha hamar hozzászokik a szervezeted akkor biztos nincs gond.

2010. jan. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Erről beszéltem :D
2010. jan. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A válaszolók 90%-a nem vészmadár, hanem 13 éves közléskényszeres hülyegyerek, aki össze-vissza beszél.


Az orvosra halgass.

2010. jan. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2010. jan. 7. 21:20
 7/8 anonim ***** válasza:
az orvosra hallgass. de másrészt meg a betegtájékoztató is irja. a legtöbb már az első szemtől véd, ha a mensid első napján kezded. tehát te már védett vagy. ha nagyon parazol, akkor vard ki a 2 hetet, de többet már nem kell.
2010. jan. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen a 7. nap után véd... Eleinte én is kicsit tartottam ettől megvártam az első hónap végét addig megszakítással csináltuk. De tényleg ott van a betegtájékoztatódon hogy mikortól véd. A bnőm-én pont a múltkor olvastam h az első 7 napos szünet után. Szóval tájékoztaton a megoldás :)

20/L

2010. jan. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!