Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátló tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátló tablettát szedjek?

Figyelt kérdés
Három hónapig szedtem cypromix tablettát amelytől híztam kb 5 kilót és sokkal érzékenyebb lettem mint előtte.Ezután symicia tablettát kezdtem el szedni ettől is ugyanúgy érzékenyebb vagyok és az eddigi szexuális vágyam teljesen eltűnt és ez kihat a kapcsolatomra is.Nektek milyen gyógyszer vált be aminek nem volt mellékhatása?
2014. júl. 11. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik, hogy amire többen írják, hogy bevált, az a jó...

Ezek hormonok... van vagy háromféle kategória, gyakorlatilag ugyanazzal az összetétellel, más-más arányban, plusz a minipillek.

Van, akinél egyik sem okoz problémát, van, akinél az összes...

Menj olyan dokihoz, aki kér labort hormonokra (több gyógyszer kipróbálása után már indokolt lehet), az már ad egy képet arról, hogy nálad melyik válhat be...


Nem cukorka, hogy az alapján döntsünk, másoknak mennyire "ízlik"!

2014. júl. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én Lindynette-t szedek. Nálam ez semmilyen mellékhatást nem váltott ki.

Az orvos nekem is először mindenféle vizsgálat nélkül felírta a cypromixet. Utánaolvastam a neten és inkább nem szedtem be. Nem is értem hogy írhatta így fel...

2014. júl. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves első:Teljesen tisztában vagyok azzal amit írtál mert tényleg mindenkinek más vált be,de attól még megkérdezhetem,hogy kinek mi vált be mert már egy kicsit kilátástalannak látom,hogy nekem egyik gyógyszer sem lesz jó és hülyén is érzem magam,hogy minden új doboz gyógyszernél váltogatni kell.

Második:Én a cypromix tablettát pco betegségre kaptam.

Köszönöm a válaszaitokat.

2014. júl. 11. 13:10
 4/5 anonim ***** válasza:
És hogy a kérdésedre is válaszoljak... Én annak idején Tri-regolt szedtem, akkor úgy tűnt, hogy nem volt semmi mellékhatása. Utólag derült ki, hogy nagy valószínűséggel emiatt nem lehet természetes úton gyerekem.
2014. júl. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kérdés ahogy írták rossz. Nem te találod ki, hogy mit szedj hanem orvos írja fel. Én szedtem már lindynettét (híztam tőle), symiciát (gombásodás), gestomixet (nulla libidó) és most reziát szedek (fejfájások ha keveset iszok, ezért nem vészes). Lehet nem elsőre lesz meg a jó gyógyszer hanem sokadjára, mert ahogy írták más hatóanyagok, más kombinációban és dózisban. És nincs két egyforma ember. Édesanyám legalább 6-7 félét próbált élete során mire meglett a tökéletes.
2014. júl. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!