Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » FONTOS! Akik fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FONTOS! Akik fogamzásgátlót szednek segítenének nekem? Van 1 "kis" problémám.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, h. több mint 1 éve szedek már Gestomix tabit (Lindynette20-al megegyező tabi). Októberbe volt még hátra a levélből 10 szem és akkor ilyen pecsételő vérzésem volt, de utána a szünetben rendesen megjött, gondoltam nem lehet akkora baj, novemberbe is volt pecsételő viszont akkor nem jött meg :S elmentem dokihoz aki azt mondta nem vagyok terhes, volt 1 cisztám, valszeg amiatt nem jöhetett meg, de az is természetes, ha a tabi szedőknél 1-2x nem jön meg. Most befejeztem az e havi levelet, a 7 napos szünet 2. napján vagyok ma v holnap kéne megjönnie de még semmi... :S a cickóim már 3 hete olyan duzzadtak most meg nemtom már... a doki mondta, ha megint nem jönne meg akkor tabit kell váltanom...

Most akkor ha gyengült a gyógyszer remélem nem lettem terhes, meg fog jönni vajon holnap? :S

Aki volt hasonló helyzetben azok írjanak már légyszi, köszi!


2010. jan. 7. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Olyan hogy gyengült a gyógyszer nincs, max már nem bírja a szervezeted.

Azt, hogy megfog e jönni holnap csak a jóisten tudja.

Vegyél egy tesztet és reggel az első pisiből csináld meg.

Amúgy hasonló cipőben járok mint te, megjött, rendesen, szedek tabit (mást) és a terhesség tünetei jöttek ki rajtam.

2010. jan. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha rendszeresen szedted akkor kizárt,hogy terhes lennél..az hogy késik az viszont nekem is előfordult már,és egyszer olyan is volt,hogy nem jött meg.ne pánikolj,felesleges.de a 7 napos szünet alatt érdemes elmenned orvoshoz,válts gyógyszert
2010. jan. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"doki mondta, ha megint nem jönne meg akkor tabit kell váltanom... "


A dokidnak igaza van, ebből diplomázott. Gondolod, hogy nem mondta volna, hogy biztos ami biztos, védekezz??? Kb. 1-2 évente én is váltok. Változik a tested. Nekem is hasonlóak a tüneteim, ez a már kevés ösztrogéntartalom miatt van. Vagy csak másik összetétel kell.


Ne parázz, kicsi az esélye, hogy ennyitől terhes legyél. Ha az olyan könnyű lenne... :)

2010. jan. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, a cici nem a terhesség első napjaiban duzzad meg. Max. az ösztrogén feljavította a másodlagos nemiszerveid állapotát. Ennyi.
2010. jan. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sztem nem baj, ha még nem jött meg. ez még csak a 2. nap. nyugi, ha tovabbra se jön meg, menj el az orvoshoz.
2010. jan. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, elsőnek: ugye nem vagy terhes? :S
2010. jan. 7. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!