Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha azt írja a tájékoztató...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt írja a tájékoztató hogy az utoljára bevett tabitól számított 8. napon kell bevenni a következőt akkor pl ha 5én vettem be utoljára akkor 12én kell elkezdenem ugye szedni?

Figyelt kérdés
vagy eszerint 13án kéne bevenni? és ha 12én szedem be akkor kiegészítő védekezést kell alkalmazni? vagy ha kevesebb a gyógyszer mentes nap az nem gáz mint mondjuk ha több lenne?
2014. júl. 9. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem túl bonyolult hozzáadni az 5höz 8at :)


De segítek: 13 :)

2014. júl. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Annyit kell tartani amennyit ír a papír, ha össze vissza szeded nem fog védeni. Ha ötödikén vetted be az utolsót, akkor tizenharmadikán veszed be az új levél új szemét.
2014. júl. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
de gáz
2014. júl. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!