Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most ez hogy van? (Eléggé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez hogy van? (Eléggé komplex a probléma)

Figyelt kérdés

Milligestet szedek. 25-én kihagytam egy szemet, és a használati utasítás szerint azt nem pótoltam. 31-én vettem be az utolsó szemet, és aznap együtt voltam a barátommal.(gumival védekeztünk.)

3.-án megjött a menstruációm.

Az lenne a kérdésem, hogy ha lett volna valami gubanc, és teherbeesek 31-én, akkor most ugyanígy meg kellett volna jönnie, és van esélyem rá, hogy baj van, vagy esetleg semmi ilyesmi nem történt.

(2. levelem volt, ha ez számít...)

köszönöm a válaszokat(:

20/l

/bocsánat a kuszaságért, lázas, beteg vagyok, ezáltal elég szétszórt:)/


2010. jan. 7. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Saját vélemény: gyógyulj meg és akkor elmúlik a lázas képzelgésed!

A gumi mellett nem leszel terhes, hacsak:

1. Kilyukadt

2. Lecsúszott

3. Gyártás hibás.


És még emellett sem olyan könnyű teherbe esni. Nyugi, nekem is volt pár parám, komolyabb is, de tényleg nem kell aggódnod. Szerintem. :)

2010. jan. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

az a gond igazából, hogy nem nagyon bízok asz óvszerben:-/


és igyekszem meggyógyulni, köszi:-)

2010. jan. 7. 14:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel már eléggé a levél végén voltál és ráadásul még óvszert is használtatok így eléggé kicsi a valószínűsége ,hogy teherbe estél. Csak semmi pánik,ha nagyon nem vagy biztos magadba, akkor szaladj el az egyik drogériába egy tesztért, ha az megnyugtat, vagy konzultálj telefonon a dokiddal.
2010. jan. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nemvagy terhes, óvszert is használtatok, és a legvégén volt az aktus, 99,99% h nemvagy terhes.
2010. jan. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Figyú terhes nő tud menstruálni?


- egyébként néha tud valami olyasmit pont a fogamzásgátlók hatásár -

2010. jan. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!