Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tablettát, vagy ne tablettát?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tablettát, vagy ne tablettát?

Figyelt kérdés

A párommal 5 éve vagyunk együtt, és most azon gondolkodom, h mennyire érné meg fog.gátló tablettát szednem. A szituáció a következő: Ő külföldön dolgozik, és van h akár 2 hónapig sincs itthon. Vacilálok nagyon, h megérné-e 2 hónapig szedni a semmiért + fölösleges pénzkidobás?

( gumival védekezünk )



2014. júl. 8. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább akkor ne szedd. 3 havi adag (ha patikában veszem) kb 7ezer forint. Az utóbbi időben megoldottam ugyan olcsóbban, de hát nem mindig árulják az adott tabit a neten. Igaz szerintem kényelmesebb, mint más védekezési mód, de szerintem nektek ráfizetés is lenne, meg nem hiszem el, hogy nincs semmilyen káros hatása a szervezetre.
2014. júl. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, másrészt én is tatok picit a későbbi szövődményeitől... :/
2014. júl. 8. 21:32
 3/4 anonim ***** válasza:
az, h mennyibe kerül, a tablettától függ. Nekem az előző 7000 volt 3 hónapra, amit most szedek az "csak" 5100. Szerintem ennyiért felesleges.. nem tudom. Beszéljétek meg. Az tény, h kényelmesebb, kiszámíthatóbb, nincs "baki" (illetve nagyon kicsi rá az esély...) Ha neked ér annyit a boldog együttlét, fesztelen hangulat, szedj. A későbbi szövődmények vannak, akiknél elő sem jönnek, van, akinél igen. A szervezetedtől függ minden, h h reagál rá, amit senki sem fog tudni megmondani, még az orvos sem!
2014. júl. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb akkor, ha már együtt éltek, vagy gyakran van alkalmatok együtt lenni.

Nem érdemes ilyen hosszú időkön keresztül ok nélkül mérgezni magad.. mert hiába nem ártott nekem se 1 év alatt, méregnek sajnos méreg, és én is azért szüneteltetem, mert a munkánk okán mostanában kevesebbet lehetünk együtt.

2014. júl. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!