Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan tudom késleltetni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom késleltetni a menszeszemet?

Figyelt kérdés
Van még 10 szem gestomix tablettám és juli. 20-án mennénk nyaralni és pont az indulás napján jönne meg és kitartana az egész nyaralás alatt :( Mivel vízpartra megyek így kicsit bonyolultabb és kényelmetlenebb lenne az egész! Hogyan tudom késleltetni minimum 10 napot??

2014. júl. 7. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy egész citrom leve !minden reggel! éhgyomorra. Csak magában, ne adj hozzá semmit, és ne egyél előtte.

Egy barátnőm javasolta, azt mondta, neki mindig beválik, nekem még nem volt szükséges kipróbálnom. Egy próbát megér. :)

2014. júl. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Remélem bevállik a cirtomlés dolog :) Köszi a tanácsot :)
2014. júl. 7. 11:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Ó, lemaradt, azt hiszem, egy héttel előtte kell kezdeni, hogy megjön, és 1 hétig, ha szerencséd van, tovább késlelteti... De majd megkérdezem tőle, ha szeretnéd. :D
2014. júl. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindenféleképpen szeretnék biztosra menni az egészben :) Megköszönném ha megkérdeznéd :)
2014. júl. 7. 11:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem hagysz szünetet a tabletta szedésében! Amíg szeded nem jön meg!
2014. júl. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Írtam neki, ha válaszol akkor elküldöm üzenetben. Az úgy jó? :)

Megkérdeztem, tud-e még más módszert is, ha van valami még, arról is szólok. :)

2014. júl. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon hasznos válaszokat kaptam tőletek ^^ Köszönöm a tanávsaitokat :)
2014. júl. 7. 11:28
 8/8 anonim ***** válasza:
5. Vagyok! Azt elfelejtettem írni,h többet bevehetsz a tablettábol de kevesebbet nem! Tehát a ciklust meg kell tartani! Tehát ha most 21helyett beveszel 31tabit egyhuzamban és utána tartasz szünetet akkor a következő 21 legyen és ne 11! Tehát a ciklust kitolható de nem rövidítheted meg!
2014. júl. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!