Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Stodette-t szedtem, most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stodette-t szedtem, most Iamna 20-at írt a dokim. Honnan tudom, hogy ez tutira jó lesz?

Figyelt kérdés

Itt gyk-n olvastam, hogy valaki terhes lett az Iamna 20 szedése közben. A dokim azt mondta, hogy elvileg ugyan az a két gyógyszer, csak más a gyártója.. (de a városomban lévő dokikról csak annyit, hogy néhány hónap különbséggel az egyik ráírta a leletemre, hogy kicsi a méhem, a másik doki egy másik leletre pedig, hogy elég nagy...nem biztos, hogy már tudok hinni nekik..)


Valakinek van ezekkel tapasztalata? Van miért aggódnom? Vagy ha elkezdem szedni majd, akkor várjam ki az egy hónapot, és minden okés lesz?

Köszi L20


2014. júl. 5. 22:30
 1/1 anonim ***** válasza:

az egy hónapot mindenképpen várd meg!

igazából az, h kinek mi válik be, szervezetfüggő. lehet, h neki fájt a feje, hízott 20 kg-ot, visszerei lettek, de neked semmi nem lesz. ilyenkor a dokik is találgatnak, és azt írják fel általában, amivel kapcsolatban több tapasztalatuk van. de hogy az neked éppen jó lesz-e, ők sem tudják.

2014. júl. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!