Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha 2 gumit húz fel barátom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 2 gumit húz fel barátom, de én nem szedek fogamzásgátlót az elég védelmet nyújt ahhoz, h ne legyek terhes?

Figyelt kérdés
18/L vagyok és nemsokára elfogom veszteni a szüzességem, viszont fogamzásgátlót nem szeretnék szedni mert az majd később megnehezítheti azt h terhes legyek, viszont még most nem akarok terhes lenni, a 2 gumi hatásos lenne? mekkore védelmet nyújt?

2014. júl. 3. 21:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Most mondtad, hogy azért gumiztok, mert nem szeretnél tabit szedni... most mégis szeretnél?


Neked nem a gyk-s közönség kéne, hanem egy idősebb és ebben járatosabb női ismerős vagy rokon, mert neked alapvető hiányosságaid vannak a szexualitásról és a védekezésről.


De akár fel is kereshetsz erre szakosodott oldalakat mint pl. kamasz-panasz. Ott minden tudásod kielégítik.

2014. júl. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én tabit szedek, és az szerintem sokkal jobb, és kényelmesebb. Nem hiszek abban, hogy ettől majd nehezebben leszek terhes, nővéreimnek sem lett tőle baja. Ahogy jónak látod..
2014. júl. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hű, hát hiába vagy 18 éves, neked még korai a szex. A legalapabb dolgokat se tudod.

Remélem a srác nem kezdő. Egy gumi elég, teljes védelem meg nincs, kivéve, ha nem csinálod. A kettő könnyebben kiszakad. Ha nem lejárt, nem a kínai piacon vettétek és a srác tudja, hogy kell felhúzni, akkor gyakorlatilag esélytelen, hogy kiszakad. Ha mégis ez történne, még mindig ott a 72 órás tabletta. De ha nagyon nem érzed magad biztonságban csak óvszer mellett, vannak krémek, gélek, kúpok, csak alaposan olvasd el, hogy melyik használható biztonságosan óvszer mellett is.

Hormonokat még valóban ne tömj magadba lehetőleg, saját bőrömön is tapasztaltam, hogy van hátulütője nem kevés. Ráérsz akkor, ha stabil, komoly kapcsolatod lesz rendszeres szexuális élettel.

2014. júl. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
én is tabit szedek, párommal 1 év után álltunk át rá, és sokkal jobb. sokkal élvezetesebb így az együttlét, nagyonn szabadságot ad és kevesebb a stressz. L/18
2014. júl. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A hormon szar, ne szedj fogamzásgátlót. 1 gumi + pharmatex hormonmentes fogamzásgátló már szerintem 100% védelem, ha nem bénázik a párod és nem szakad el a gumi.


De kettőt ne húzzon, mert a súrlódástól biztos hogy hamarabb elszakad.


Mi mondjuk csak pharmatexet használtunk gumi nélkül és vígan elvoltunk vele.


De ti menjetek biztosra gumival.

2014. júl. 7. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!