Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abba hagytam a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abba hagytam a fogamzásgátló tablettát és több mint egy hete nem jött meg. Mitől lehet ez? (többi lent)

Figyelt kérdés
Csináltam terhességi tesztet 1 héttel az elmaradt menszim után és negatív lett.Párommal óvszerrel védekezünk,de egyszer volt megszakításos is.Utána olvastam és sok helyen azt írták,hogy ez természetes ha fél év után sem jön meg akkor kell nődokihoz fordulni,de szerintem ez nem normális.Most nem igazán tudom eldönteni,hogy tényleg csak a tabi abba hagyása miatt nem jött meg vagy,mert terhes vagyok csak a teszt nem mutatta ki.Szeretnék tanácsokat kérni.Fogamzásgátló abba hagyása után kinek késett?Majdnem 2 évig szedtem.
2014. júl. 3. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hónapot mondott a doki, hogy ha addig nem jön meg, akkor a harmadikban "meghozatjuk". Nekem az abbahagyása után egyszer volt rendesen, időben, egyszer kimaradt, egyszer pedig egy héttel hamarabb volt, mint kellett volna lennie, de ez is lehetett attól, hogy egy másik gyógyszert szedek, ami még pont nem fog.gátló, de hormonkészítmény. Szóval én második, harmadik elmaradt ciklus után elmennék az orvoshoz.
2014. júl. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :) Írhattok még.
2014. júl. 3. 19:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Írok: nekem utána megjött, hiszen akkor még nem tudta a szervezem, hogy nem fogom tovább szedni, csak a hormonmegvonástól véreztem.


Utána viszont 5-6 hónapig nem jött meg, de pont nem zavart, mert depis voltam, és nem jártam sehova úgy, pasihoz főleg. Aztán követekező hónapban se jött meg, de már újra akartam szedni, így újra szedem.


Nincs peteérésem, azért nincs mensi sem,ezt a tünetet a gyógyszer elnyomja és véd baba ellen. Ha gyereket akarnék, akkor másik kúrát kapnék, csak helyre kell rázni hormonrendszert.

2014. júl. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!