Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez gond lehet a fog. Gátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gond lehet a fog. Gátló hatásával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Múltkor amikor bevettem a fog. gátlót éreztem h kicsit szét ment a számba még mielőtt lenyeltem:S ez befolyásolja a hatását?
2010. jan. 4. 19:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ez egy jó kérdés, lehet hogy érdemesebb lenne orvost megkérdezni erről.
2010. jan. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
de hogy ment szét? kapszula? enyém Pl tök Pici beveszem és gyorsan le is nyelem....
2010. jan. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
én is simán lenyelem, csak annyira fájt a torkom, h nem sikerült rögtön:S
2010. jan. 4. 20:48
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond nem lehet.
2010. jan. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sztem csak a bevonat olvadt meg egy kicsit. De nem akarok kockáztatni!
2010. jan. 5. 17:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne kockáztass! :)
2010. jan. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lehet probléma. Velem is volt már ilyen, és semmi probléma nem volt. De tudod.. biztos, ami biztos..
2010. jan. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Te leány gondolkozz már ha abbahagyod a szedését hónapokig nem leszel még fogamzó képes! ha eggyet véletlenül kihagyol semmi baj nincs mert 21 darabot elszedel 7 nap pihenés van de az alatta 7 nap alatt is véd akkor is lehet szexelni.. semmi baj nem lessz nyugi amugy meg lenyelted csak kicsit szét olvadtt nem kiköpted hanem lenyelted.. szóval ugyan ugy véd!:)
2010. jan. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kire mi hogyan hat.. abbahagytam, és azonnal teherbe estem. szóval ez butaság..
2010. jan. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
kedves 20:28-as! Ez butaság amit írtál! Ha valaki abbahagyja a fogamzásgátlót, akár másnap is teherbe eshet már! Nem véletlenül írják rá hogy egy szem kihagyás is bajt okozhat! Oké, h hormondolog marad benned, de nem annyi h ugyanúgy védjen! Az orvosok pedig azért mondják h 3 hónapig tabletta abbahagyás után érdemes várni, hogy kitisztulj és ne árts a babának a gyógyszerrel, nem azért mert addig nem eshetsz teherbe. Vicces...a 21 szem minden szemét be kell szedni h tökéletesen védjen. A kérdezőnek pedig, szerintem tuti nem lesz baj, hiszen pár mp alatt nem oldódik fel a gyógyszer, max a bevonatát érezhetted kicsit a szádban.
2010. jan. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!