Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehet-e?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehet-e?

Figyelt kérdés

Nos, egy elég érdekes szituációt éltem át.

elélvezéskor az óvszer egyszerűen lecsúszott, mikor KIhúztam, és egyszerűen benne maradt a lány nemi szervében, valamint a nemi szervéRE is jutott, de szerintem esélytelen, hogy elérte a hüvelyét. Ettől teherbe eshet?



2014. jún. 25. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
kicsi az esélye. nem paráznék.
2014. jún. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

a szexuális gumit azonnal ki kell venni a hüvelyből, és a hüvely környéki testrész meg kell tisztítani az ondótól!


a későbbiekben erősen ajánlott a megfelelő méretű szexuális gumi, azaz óvszer használata!!!


terhességi teszt kapható rengeteg helyen, ezt erősen ajánlott használni!


az ilyen módon történő teherbeesés valószínűsége több tanulmány és gyakorlati útmutatások alapján elképzelhető de nem teljesen bizonyos

2014. jún. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen,lehet majd terhes,úgy 2 hét alatt alakul ki a terhesség. Szerintem vegyen be eseményutánit.
2014. jún. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igazából ha nem rég történt egy eseményutáni jól jön.
2014. jún. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hány nap telt el az utolsó menstruációja óta? Ha napokon belül várható a következő én biztos nem vennék be esemény utánit!
2014. jún. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
1napja jött meg neki, minden rendben van, köszönöm a válaszokat! :)
2014. jún. 26. 13:36




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!